Друк

ДОМОКОМПЛЕКТ переходить на використання NEOPOR

on .

16.11.2016 1Відтепер ТМ ДОМОКОМПЛЕКТ при виробництві будинків буде використовувати NEOPOR (неопор) – утеплювач нового покоління. Це означає, що будинки, які пропонує ТМ ДОМОКОМПЛЕКТ, будуть ще теплішими, і відповідно витрати мешканців таких будинків на опалення будуть ще нижче.

Що таке NEOPOR?

NEOPOR – утеплювач німецької компанії BASF. NEOPOR виготовляють на основі пінополістирола, в структуру якого додані елементи графіту. Такі додавання дозволяють накопичувати і відбивати теплове випромінювання подібно до дзеркала, збільшуючи теплоізоляційні властивості утеплювача.

Головне, що потрібно знати: теплопровідність неопору на 20% нижче, ніж у пінополістиролу. А це означає, що будинки із СІП-панелей з неопором будуть зберігати тепло на 20% краще, істотно скорочуючи витрати на опалення будівлі.

16.11.2016 2

Ще кілька фактів про цей утеплювач:

• Неопор має міжнародний сертифікат екологічності GREENGUARD GOLD, який підтверджує, що утеплювач не впливає на структуру і якість повітря в приміщенні.
• Висока водостійкість неопору виключає появу грибка, цвілі та інших неприємних «бонусів» у стінах будинку.
• Неопор стійкий до старіння, гниття і деформації. Розрахунковий термін використання утеплювача - більше 80 років.
• Плити NEOPOR мають високі звукоізоляційні властивості.
• Неопор виготовляють відповідно до європейських норм DIN EN 13163. Він має клас вогнестійкості відповідний єврокласу E згідно DIN EN 13501-1 і B1 згідно DIN 4102.

Більше про інноваційний утеплювач можна дізнатися на сайті ТМ ДОМОКОМПЛЕКТ: domocomplect.com.ua/news/view/NEOPOR 

Всеукраїнська спілка виробників будматеріалів

03037, м. Київ, а/с 75, e-mail: info@ avbmv.com.ua, spilkavb@ gmail.com, тел. +38044 245-48-39