Друк

Спеціальний випуск журналу «Будівельні матеріали та вироби»

on .

ndibmvШановні Учасники Всеукраїнської спілки виробників будматеріалів!


До Дня будівельника, згідно традиції Державне підприємство «Український науково-дослідний та проектно-конструкторський інститут будівельних матеріалів та виробів» готує спеціальний випуск журналу, присвячений професійному святу, в якому підприємства галузі розмістять оперативну інформацію про розвиток промисловості будівельних матеріалів, наукові дослідження, які впроваджені у виробництво в Україні.

 

Сьогодні наша країна покладає на будівельну галузь особливі сподівання тому, що на часі відтворення зруйнованих регіонів та відновлення інфраструктури на звільнених територіях.

У цій важливій справі відбудови нашої держави, як ніколи, необхідні професійні знання та вміння фахівців. На базі інституту видається Всеукраїнський науково-технічний та виробничий журнал «Будівельні матеріали та вироби», який Постановою BАК України від 26.01. 2011р. № 1-05/1 видання включено до переліку наукових фахових видань України, в яких можуть публікуватися результати дисертаційних робіт на здобуття наукових ступенів доктора і кандидата наук.

До Дня будівельника, згідно традиції ми готуємо спеціальний випуск журналу, присвячений професійному святу, в якому підприємства галузі розмістять оперативну інформацію про розвиток промисловості будівельних матеріалів, наукові дослідження, які впроваджені у виробництво в Україні.

Державне підприємство «Український науково-дослідний та проектно-конструкторський інститут будівельних матеріалів та виробів» виконує функції базової організації Міністерства регіонального розвитку будівництва та житлово-комунального господарства України, та є провідною установою з науково-технічної діяльності в галузі промисловості будівельних матеріалів і виробів.

Керівництво інституту та Редакційна рада журналу, до складу якої входять відомі вітчизняні та іноземні вчені, просить Вас надіслати свої вітання за електронною адресою Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. (поздоровлення, фотографія керівника, стаття про діяльність та продукцію підприємства, макет рекламного блоку формату А4) та надати спонсорську допомогу для видання спеціального випуску журналу.

Для уточнення інформації можна звертатися до редактора Всеукраїнського науково-технічного та виробничого журналу «Будівельні матеріали та вироби» Сучкової О.А. за телефонами:
044 4176296, 067 5071161.

В.о.директора ДП «НДІБМВ» к.т.н. Дюжилова Н.О.

Всеукраїнська спілка виробників будматеріалів

03037, м. Київ, а/с 75, e-mail: info@ avbmv.com.ua, spilkavb@ gmail.com, тел. +38044 245-48-39