Друк

ПРОДУКЦІЯ ТМ «БЕТОН ВІД КОВАЛЬСЬКОЇ» УВІЙШЛА ДО ЧИСЛА КРАЩИХ ТОВАРІВ УКРАЇНИ 2013 РОКУ

on .

kovalska 06.11.2013 1Вже традиційно, ТОВ «Бетон Комплекс» став переможцем Всеукраїнського конкурсу «100 кращих товарів України».

1 листопада 2013 року, в рамках виставки, що проходила у приміщені Національного центру ділового та культурного співробітництва «Український дім», відбулося нагородження фіналістів, лауреатів та переможців у якому взяло участь біля 300 підприємств з усіх регіонів України.

26 вересня 2013 року за підсумками Головної конкурсної комісії було визначено переможців за наступними категоріями: продовольчі товари, промислові товари для населення, товари виробничо-технічного призначення, вироби народних художніх промислів тощо.

kovalska 06.11.2013 2

Почесну відзнаку Всеукраїнського конкурсу «100 кращих товарів України» за вагомий внесок у реалізацію підтримки державної політики у сфері якості отримав Роман Гордєєв – директор ТОВ «Бетон Комплекс».

У номінації «Товари виробничо-технічного призначення» підприємство стало переможцем з виготовлення плит перекриття методом стендового екструзійного безперервного формування.

Міністр економічного розвитку і торгівлі України Ігор Прасолов у своєму зверненні до гостей та учасників конкурсу зазначив, що представлені на конкурсі кращі зразки продукції, товарів та послуг обов'язково знайдуть свого споживача, що сприятиме подальшому успішному розвитку вітчизняних підприємств. А також додав, що підвищення якості продукції для задоволення потреб споживачів є запорукою поліпшення якості життя в суспільстві.

Прес-служба Асоціації «Промислово-будівельна група «Ковальська»
Тел./факс: (044) 591-70-44

Всеукраїнська спілка виробників будматеріалів

03037, м. Київ, а/с 75, e-mail: info@ avbmv.com.ua, spilkavb@ gmail.com, тел. +38044 245-48-39