Друк

Новий учасник Спілки - НВП "Сєвєродонецький склопластик"

on .

unnamedТОВ «НВО «Сєвєродонецький Склопластик» – провідний виробник композитних виробів зі скловолокна в Україні.

Підприємство засновано в 1959 р. і на протязі багатьох років роботи з європейськими споживачами успішно зарекомендувало себе як надійний виробник якісної композитної продукції.

У 2007 р. було розпочато масштабне технічне переозброєння завода «Сєверодонецький Склопластик» і протягом чотирьох років були створені нові сучасні технологічні участки по виробництву склохолста, пултрузійних склопластиків, штукатурної склосітки. Дані участки оснащені високотехнологічним обладнанням провідних європейських виробників - «Lipex» Німеччина, «Pultrex» Англія та ін., що дозволяє виробляти різноманітну продукцію високої якості.

На сьогоднішній день науково-виробниче підприємство «Сєверодонецький Склопластик» виробляє понад 250 найменувань видів продукції, яку постачає до 17 країн світу, в т.ч. Німеччину, Францію, Італію, Росію, Колумбію, Туреччину, Голландію, Польщу.
Система менеджменту якості на підприємстві сертифікована відповідно до вимог міжнародного стандарту ISO 9001:2015.

Продукція:
• склопластиковий будівельний конструкційний профіль (кругла, квадратна та прямокутна труби, двутавр, швелер та ін.) – застосовують в промисловості, будівництві, комунальному господарстві, енергетиці, дорожній інфраструктурі та ін.;
• склохолст (щильністю від 30 г/м2 до 120 г/м2 та шириною 1-1,2 м) – для виробництва покрівельних матеріалів;
• будівельна склосітка (щильністю від 50 г/м2 до 160 г/м2) – для зовнішніх та внутрішніх штукатурних робіт.

Основні зусилля підприємства спрямовані на постійне вдосконалення в області продукції, що випускається, застосовуваних технологій і обладнання, на підвищення ефективності своєї діяльності на всіх організаційних рівнях, на вивчення і впровадження досвіду кращих світових виробників композитів.

Контакти:
м. Сєвєродонецьк,
вул. Промислова, 2
тел.: +38 (050) 476 64 60; +38 (050) 435 93 26;
e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

www.ssp-frp.com

Всеукраїнська спілка виробників будматеріалів

03037, м. Київ, а/с 75, e-mail: info@ avbmv.com.ua, spilkavb@ gmail.com, тел. +38044 245-48-39