Друк

Вінниця: шалені темпи будівництва та пошук інвесторів

on .

IMG 6480У рейтингах найкращих міст для життя в Україні Вінниця займає позиції лідера. Це і не дивно, адже в місті комфортно та затишно, тут будуються гарні дороги та створюються різні об'єкти інфраструктури, тут охайні парки та славнозвісні фонтани.

Дивіться онлайн-трансляцію туру >>>

На конференції, яку провела Вінницька міська рада разом із Спілкою, було порушено низку важливих питань щодо використання енергоефективних технологій та будматеріалів при зведенні будинків та об'єктів соціальної інфраструктури.

         IMG 6494 IMG 6506

         IMG 6544 IMG 6560 2

         IMG 6564 1 IMG 6571

На сьогодні українські виробники працюють за стандартами енергоефективності, створюють сучасні інноваційні та енергоефективні будівельні матеріали.

Директор департаменту економіки і інвестицій Вінницької міської ради Віталій Погосян розповів про будівельні досягнення міста: «За перше півріччя 2017 року обсяги будівництва зросли до 1 млрд. грн. Це набагато більше, аніж у минулому році. Забудовники міста протягом першого кварталу ввели в експлуатацію 80 тисяч кв. м. житла. Плануємо, що за рік буде близько 160 тисяч кв. м.

IMG 6480 

Сьогодні у нас діє програма «Муніципальне житло». Вже вводиться в експлуатацію перша черга будинку на вулиці Петра Запорожця. За 6 місяців виконано робіт на 30 млн. грн. Це вже п'ята будівля, яка реалізовується за цією програмою. Також в поточному році в міському бюджеті на виконання будівельних робіт з реконструкції та будівництва об'єктів комунальної власності передбачено майже 500 млн. грн. Це вагома цифра.

Дуже активно розбудовується соціальна інфраструктура міста. За кошти інвесторів завершено будівництво дитячого садочка, триває будівництво ще двух шкіл, продовжуються роботи з будівництва загальноосвітньої школи, облаштовуються спортивні майданчики на територіях загальноосвітніх шкіл.

В місті активно розвиваються наші підприємства виробничого призначення, створено два індустріальних парки».

В інтерв'ю Build Portal Погосян звернув увагу, що в місті працює приватне потужне підприємство з міжнародними інвестиціями «UBC Group»: «На території індустріального парка будується найбільший завод в Європі з виготовлення холодильного обладнання. Перша промислова продукція вийде в другому півріччі 2018 року. Приємно, що підприємство для будівництва заводу залучило наш місцевий бізнес. Це робочі місця і прямо пропорційні надходження до бюджету».

Погосян розповів, що влада створює всі умови, щоб залучати у місто саме тих інвесторів, які будуть налагоджувати у Вінниці виробництво кінцевої готової продукції та залишати найбільшу додану цінність в регіоні.

 

Наостанок Віталій Погосян описав свої враження від зустрічі з виробниками будматеріалів: «Знаково, що у своїх презентаціях вони показували готові будівельні об'єкти саме у Вінниці, де були використані саме їхні матеріали.

Основне питання України – енергонезалежність, зокрема термомодернізація. І саме це потребує різноманітних будівельних матеріалів найвищої якості. Ми подали заявку на участь у кредиті європейського банку за програмою енергоощадності, хочемо додатково залучити кредит в рамках 10,5-12 млн. євро і зробити повну модернізацію за всіма енергоощадними технологіями всіх наших комунальних закладів. Тому будемо раді співпраці з українськими виробниками для взаємного зростання. Будівельна галузь – той локомотив, який рухає країну вперед».

За обсягами будівельних робіт Вінницька область займає дев'яте місце серед регіонів України. Це – хороші показники і хороша можливість для українських виробників будматеріалів проявити себе та залучитись до здорової конкуренції за можливість розбудовувати Вінницю.

Дивіться захопливу онлайн-трансляцію туру. Легко про важливе >>>

Джерело: Головний будівельний портал України Build Portal
Текст підготувала: Наталія Антонюк
Фото та відео: Прес-служба Головного будівельного порталу України Build Portal

Всеукраїнська спілка виробників будматеріалів

03037, м. Київ, а/с 75, e-mail: info@ avbmv.com.ua, spilkavb@ gmail.com, тел. +38044 245-48-39