Друк

ПІДСУМКИ БІЗНЕС ТУРУ М. ЛЬВІВ 22-23.03.2017 РОКУ

on .

IMG 330822-23 березня 2017 року делегація Всеукраїнської спілки виробників будматеріалів у рамках бізнес туру «ВІТЧИЗНЯНІ БУДІВЕЛЬНІ МАТЕРІАЛИ – ШАНС ОНОВЛЕННЯ МІСТ ТА РЕГІОНІВ УКРАЇНИ» провела ряд ділових бізнес-конференцій в м.Львів.


Звичайно, одноосібно і вивищується змістовністю робота Львівської ТПП і не лише тому, що заснована 167 років тому та має історію та досвід, а і тому, що Дмитро Афтанас Президент Львівської ТПП та Віце-президент Володимир Коруд – одержимі професіонали та патріоти. Вони підтримують бізнес в регіоні, навчають та просувають експорт в Європу та США.
Львівська ТПП видає «Зовнішньо-економічний кур'єр», як ділове видання № 1 в регіоні, «Практичний посібник для малих та середніх підприємств «Успішний експорт до Європейського союзу», як дороговказ до експорту до ЄС, розвивають діловий туризм.

       posibnuku 91a97 Журнал Львыв ТПП

І тільки тепер звертають увагу до розвитку будівельного комплексу Львівщини, розширюють напрямки бізнесу, яким опікуються.

2016 рік

Населення

Обсяги будівельних робіт

Введення в експлуатацію житла

Введення в експлуатацію житла на 1 мешканця

Львіська область

(в т.ч. м. Львів)

1,16 млн.чол.

4 745 млн.грн.

(5-та позиція серед регіонів України)

859 тис.кв.м

(3-тя позиція серед регіонів України)

0,27 кв.м

м. Львів

0,25 млн.чол.

2 796 млн.грн.

475 тис.кв.м

0,60 кв.м

Україна

42,58 млн.чол.

70 942 млн.грн.

9 124 тис.кв.м

0,21 кв.м

Київська область

1,73 млн.чол.

3 960 млн.грн.

1 897 тис.кв.м

1,09 кв.м

м. Київ

2,93 млн.чол.

16 312 млн.грн.

1 334 тис.кв.м

0,46 кв.м

Вкрай змістовною була зустріч представників бізнес туру з Головою правління об'єднання «Львівоблагропромбуд» Романом Галайко, який розповів про стан справ в області та пообіцяв детально вивчити надані матеріали, так як в регіоні вистачає проблем і потреб, на зустрічі був присутній і незмінний десятиріччями головний інженер Степан Довбуш Об'єднання який свого часу реконструював відомий не лише в країні ,а й за її межами Львівський національний академічний театр опери та балету ім.С.Крушельницької.

             IMG 0636 IMG 0643

Львівська XXV міжнародна виставка «БудЕКСПО-весна» приємно вразила - добрі та динамічні організатори - Наталья Рой -Керівник Весняного Будівельного Форуму, на виставці достатня кількість експонентів, в тому числі учасників Спілки:

  • ТОВ «Royal House»
  • Компанія «Євротон»
  • ТОВ «Сонет»
  • ТОВ «Валькірія»

Але відвідання заходів, виявляється недостатнім. І це тоді, коли тут представлені і галузеві друковані ЗМІ – «Prof Build» головний редактор Світлана Шах та «БудЕксперт » головний редактор Людмила Демчук – Всеукраїнська газета для будівництва та ремонту, яка має редакції регіональних розділів не лише в Львові, а й в Житомирі, Луцьку, Рівному та Тернополі.

Буд Експо

Об'ємне, кольорове та змістовне видання, тираж більше 20 тис.примірників.
Спілка провела уже традиційну презентацію підприємств, але чесно, зала була недостатньо наповнена. Провели також майстер-клас для своїх та «конкурс» серед виступаючих учасників туру.
Спілка й надалі продовжуватиме співпрацю з представниками Львівського регіону: регіональних державних виконавчих органів влади та самоврядування, лідерами громадських організацій, які сприяють розвитку будівельної галузі.

P.S. Львів, як є.
Меню, колоритного місця Львова – «Криївки», розпочинається з Указу Президії Верховної Ради України «Про заборону діяльності Компартії України», далі фото та шаржі бійців супроти Кремля повстанців та «однострій», – форма та страви: «Колонізоване закарпаття», «Ми хлопці з Бандерштату», «Борщ червоний», «Перше причастя Героя». Страви для Боївки...»Яловичина «Будні Вермехту», Півметра ковбаси і...Присяга вояка Української Повстанської Армії...Далі «Боротьба триває» і фото генерала УПА Романа Шухевича, ручний кулемет, фото, фото, фото і план схема Криївки, медовуха, Українські вина «не п'янки зарадя, зугріву для...»

Президент Всеукраїнської спілки
виробників будматеріалів,
Голова Комітету ТППУ
Іван Салій

Всеукраїнська спілка виробників будматеріалів

03037, м. Київ, а/с 75, e-mail: info@ avbmv.com.ua, spilkavb@ gmail.com, тел. +38044 245-48-39