Друк

Зимовий сад КНУБА позбавився “шлагбаумів”

on .

DSC 1882-300x20017 грудня 2015 року у центральному холі Київського національного університету будівництва і архітектури відбулася урочиста церемонія відкриття зимового саду, яку відвідали студенти, співробітники і почесні гості університету.

Серед них – Герой України, президент корпорації "ДБК-Житлобуд", почесний доктор КНУБА Петро Степанович Шилюк; Президент будівельної компанії "Ліко-Холдинг" Ігор Володимирович Лисов; Президент Всеукраїнської спілки виробників будівельних матеріалів Іван Миколайович Салій; Генеральний директор холдингової компанії "Енергомонтажвентиляція" Михайло Юрійович Іщенко; Перший віце-президент будівельної палати Станіслав Телісфорович Сташевський; радник Міністра регіонального розвитку та будівництва України Анатолій Всеволодович Беркута та ін.

17.12.2015 DSC 1871-300x200

"Я вас усіх вітаю з тим, що ми сьогодні нарешті відкриваємо зимовий сад. Тут немає нічого дивного, я лише виконав свою обіцянку після доручення, яке дали мені ви при обранні на посаду ректора. І сьогодні я пишаюся тим, що ми зробили, адже розвиток університету – це розвиток держави, а для нас Україна понад усе", – з такими словами звернувся до гостей і присутніх ректор КНУБА Петро Мусійович Куліков.

DSC 1920-300x200 

Герой України, президент корпорації "ДБК-Житлобуд", почесний доктор КНУБА Петро Степанович Шилюк, у свою чергу, привітав усіх із знаменною для університетського співтовариства подією, поздоровив із святами, що невдовзі наступлять, а також зазначив: "Для цього відкриття зроблено багато всього, але якби не мудрість Петра Мусійовича, було в здійснено значно менше. За короткий час ректор зробив суттєві кроки для реконструкції університету і має ще немало планів із продовження цієї роботи. Тож подякуємо Петру Мусійовичу й усім, хто долучився до відкриття цього чудового зимового саду".

DSC 1892-300x200 DSC 1876-300x200

Відкриття розпочалося шляхом перепилювання шлагбаумів на вході зимового саду, яке оперативно здійснили ректор та голова студентського самоврядування. Святкове конфетті після "зруйнування перешкод" символізувало не лише відкриття зимового саду, але старт передноворічного періоду святкування, адже приводів для них у КНУБА ще є достатньо.

У новому приміщенні студенти КНУБА виконали для гостей низку номерів концертної програми, студент із Королівства Йорданія подарував ректору пальму на знак подяки за зимовий сад, а також відбулося нагородження подяками та почесними відзнаками КНУБА тих, хто допомагав університету під час реконструкції.

"Якщо театр починається із вішака, то університет, безумовно, з вестибюля. Згадайте, що було на цьому місці кілька місяців тому? А тепер, коли заходиш у вестибюль, одразу видно, що КНУБА – престижний і шанований університет", – підсумував святкову церемонію Президент Академії будівництва України, доктор технічних наук, професор Іван Іванович Назаренко.

http://www.knuba.edu.ua/ 

 

Всеукраїнська спілка виробників будматеріалів

03037, м. Київ, а/с 75, e-mail: info@ avbmv.com.ua, spilkavb@ gmail.com, тел. +38044 245-48-39