Друк

Якість та надійність, рифлений візерунок та широка колористика клінкерної та лицьової цегли – головні теми широкого зібрання виробників та дилерів ТМ «Євротон»

on .

8Форум щорічний, традиційно поблизу заводу с. Басівка , Пустомитівський р-н, Львівська обл., зібрав дилерів та дистриб'юторів з усіх регіонів України та сусідніх держав.
Відвідання підприємства підтвердило високу заводську якість продукції та значну роль заводської лабораторії у досягненні цієї якості.

Лабораторія, яка забезпечена всім необхідним обладнанням для проведення обов'язкових випробувань та досліджень, має, фактично, міні-лінію по формуванню та випалу зразків цегли. У якості прикладу роботи заводської лабораторії, було проведено кілька показових випробувань. Під час випробовування на міцність зразків клінкерної цегли були отриманні високі показники для всієї поточної продукції заводу. Особливо міцною (М400) виявилась біла цегла «ТОСКАНА».

2 
Важливим елементом досліджень та особливістю підходу заводу «Євротон» до якості продукції є процес витримки готової цегли у водяній ванні (замочування на 10 хвилин) та витримка в 10 діб, що гарантує якість, відбір неконденційної продукції та унеможливлює відвантаження браку.
Під час обговорення питань діяльності заводу, між керівництвом заводу, технологами та завідуючої лабораторії, дилерами та дистриб'юторами було визначено ряд проблемних та перспективних напрямків роботи заводу, визначено додаткові показники якісної продукції, відповідно до сучасних вимог споживачів, проблеми упаковки та перспективи розвитку ринку цегли в Україні і Європі, адже продукція ТМ «Євротон» має європейські сертифікати відповідності.
Завод презентував нові зразки з тисненою поверхнею «Короїд», «Тростина» та нову колористику клінкерної та лицьової цегли. Особливий інтерес викликала новинка – сіра та чорна цегла.

7
Душею заходу як завжди стала Директор ТОВ «Західклінкергруп» Острожчук Ярослава Юріївна.
Від Всеукраїнської спілки виробників будматеріалів виступили Президент Салій Іван Миколайович та Директор Панченко Сергій Олександрович, які підкреслили досягнення колективу заводу, тенденції розвитку будівельного ринку України та розповіли про майбутні заходи Спілки.

10
Особливу увагу привернули плани Спілки з проведення у березні 2016 року Першого Всеукраїнського З'їзду – Форуму дистриб'юторів будівельних матеріалів за участю, як українських торгових компаній, так і дистриб'юторів з Білорусі, Казахстану, Молдови, т. ін.
Згадкою для учасників форуму залишиться колективна екскурсія по Старому Львову, його культовими та історичними пам'ятками, освятою меду та віночків з маковими голівками на свято Першого Спаса (Маковія).

Всеукраїнська спілка виробників будматеріалів

03037, м. Київ, а/с 75, e-mail: info@ avbmv.com.ua, spilkavb@ gmail.com, тел. +38044 245-48-39