Друк

БУДІВЕЛЬНА ПРОДУКЦІЯ ТМ SILTEK НЕ МАЄ АНАЛОГІВ В УКРАЇНІ

on .

18275009731 липня на відкритому виставковому майданчику ТОВ «Бетон Комплекс» відбулася презентація нового асортименту продукції ТМ Siltek. Захід відвідали більше сотні гостей: керівники будівельних організацій, науковці, архітектори, офіційні регіональні представники.


«Сміливо можу заявити, що продукція ТМ Siltek серед вітчизняних аналогів на будівельному ринку України є поза конкуренцією, а високу якість наших матеріалів постійно демонструємо на власних об'єктах ПБГ «Ковальська». Будівельні суміші Siltek експортуються до низки країн-сусідів, у найближчих планах освоєння західних ринків», – про це генеральний директор ПБГ «Ковальська» Сергій Пилипенко розповів у своєму виступі під час презентації нового асортименту продукції ТМ Siltek, що відбулася 31 липня на відкритому виставковому майданчику ТОВ «Бетон Комплекс».
Учасники презентації, серед яких були Президент Всеукраїнської спілки виробників будматеріалів, Іван Салій, виконавчий директор Конфедерації будівельників України Віталій Грусевич та інші представники будівельних організацій, науковці КНУБА та НДІБМВ, архітектори, офіційні дистриб'ютори ТМ Siltek і журналісти, змогли власне переконатися у високих властивостях та широкому спектрі застосування сучасних матеріалів.
Нова продукція була представлена декількома позиціями:
– гіпсо-цементна пуцоланова штукатурка РМ-19 (у порівнянні з цементними штукатурками вона зручніша в нанесенні, а з гіпсовими – відзначається покращеними характеристиками міцності та щільності).
– стяжка FM-10, що має здатність тверднути за 5 хвилин.
– унікальний «легкий» клей для плитки Т-99 (мішок вагою 15 кілограмів дає змогу отримати готового продукту стільки, скільки із 25-тикілограмового мішка стандартного клею для плитки).
Технологи ПрАТ «Термінал-М» розповіли і про високоякісні фарби, представлені у 240 відтінках. До їх складу входять екологічно безпечні дисперсії VAE, які широко використовуються у Європі. Так, наприклад, атмосферостійку фарбу Facade Pro та екологічно безпечну фарбу Ecoway українські споживачі вже купують і власне переконуються у високій якості оновлених рецептур матеріалів: легкості нанесення, відмінній покривній здатності та зносостійкості. Відтепер усі водно-дисперсійні продукти ТМ Siltek виготовляються лише на основі нової дисперсії.
Слід наголосити і на широкому асортименті мозаїчних штукатурок Decor Mosaic та Decor Marble, які мають палітру яскравих кольорів для фасадних та інтер'єрних рішень, стійких до механічних ушкоджень, зручних у нанесенні та з довгим строком експлуатації.
Для професіоналів будівельної справи підприємство «Термінал-М» підготувало високоефективну систему теплоізоляції нової торговельної марки «Мікс+», поставлену на виробничий потік на початку 2015 року.
Особливе зацікавлення новинками викликало у регіональних представників з реалізації продукції ТМ Siltek, які спеціально приїхали за запрошенням до столиці з різних міст України та Молдови. Присутні мали нагоду познайомитися із колегами, перейняти і поділитися професійним досвідом, розширити коло потенційних партнерів, а також обговорити подальші шляхи взаємовигідної співпраці.
Олександр Яменко, керівник ПрАТ «Термінал-М», запропонував надалі зробити подібні заходи доброю традицією, адже вони є досить ефективними і змістовними. Також додав, що підприємство продовжує розвиватися і готове збільшувати свої виробничі потужності аби і надалі задовольняти потреби споживачів.
«Підприємству майже вісім років, але, незважаючи на такий «молодий» вік, ТМ Siltek добре знають на ринку будівельних сумішей. А підприємство відоме, як виробник високоякісної продукції. Через значне завантаження наші фахівці працюють у три зміни і, що найголовніше, без посередників. Це сприяє утримувати оптимальну ціну, що в свою чергу впливає ефективність торговлі», – зазначив Олександр Яменко.
Довідково
ПрАТ «Термінал-М» – сучасне підприємство європейського зразка, що спеціалізуються на виробництві сухих і рідких будівельних сумішей під торговельною маркою Siltek. Завод входить до складу Асоціації «Промислово-будівельна группа «Ковальська».

«Термінал-М» веде постійну роботу над розвитком дистрибуції, шляхом створення офіційних представництв. Дилерська мережа представлена в 30 містах України. Продукція ТМ Siltek також реалізується в мережі будівельних гіпермаркетів «Епіцентр К» і «Нова Лінія».
Виробнича потужність складає 150 тис. тонн сухих і 10 тис. тонн рідких сумішей на рік.

182749786 182750064 182750097 182750161 182750283 182750313 182750435 182750598 182750709

 

 

Всеукраїнська спілка виробників будматеріалів

03037, м. Київ, а/с 75, e-mail: info@ avbmv.com.ua, spilkavb@ gmail.com, тел. +38044 245-48-39