Друк

ДО УВАГИ ВИРОБНИКІВ БУДІВЕЛЬНИХ МАТЕРІАЛІВ!

on .

20mm Logo UCPC black Transpar U

Центр ресурсоефективного та чистого виробництва (Центр РЕЧВ) запрошує підприємства з виробництва будівельних матеріалів до участі в демонстраційному проекті Організації Об'єднаних Націй з промислового розвитку (ЮНІДО) для малих та середніх підприємств, що виконується в Україні в рамках програми «Екологізація економік країн східного партнерства Європейського Союзу» (EaP GREEN)
«РЕСУРСОЕФЕКТИВНЕ ТА ЧИСТЕ ВИРОБНИЦТВО».


Основні переваги для підприємств:
•можливість безоплатного отримання оцінки стану виробництва за методикою ЮНІДО «Ресурсоефективне та чисте виробництво»;
•залучення до аналізу виробничих процесів сертифікованих експертів, які мають у своєму розпорядженні повний комплекс вимірювального обладнання;
•розробка та техніко-економічне обґрунтування опцій щодо підвищення ефективності використання ресурсів та конкурентоспроможності підприємства, зниження впливу на навколишнє середовище;
•конфіденційність отриманих у процесі роботи даних згідно умов договору про співробітництво;
•покращення іміджу підприємства шляхом його позиціонування як такого, що прагне відповідності кращим світовим практикам, модернізації та екологізації виробництва. За результатами роботи підприємство отримує сертифікат участі в проекті від ЮНІДО.

Детальніше про діяльність Центру РЕЧВ можна дізнатися на сайті http://recpc.kpi.ua. Інформація про програму EaP GREEN та демонстраційний проект міститься в розділі «Проекти».

Для участі в проекті потрібно до 20.03.15 р. подати заявку на електронну адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. (із зазначенням теми «Участь у проекті EaP GREEN») або за телефоном (044) 227-83-78 з наступною інформацією:
1.Назва підприємства
2.Напрямок виробництва
3.Адреса
4.Адреса виробничих потужностей
5.Контактна особа
6.Телефон, e-mail

Виконавець проекту в Україні:
КМІГОР «Центр ресурсоефективного та чистого виробництва»
03465, Україна, м. Київ, вул. Старокиївська 10 Г, корпус В, 3поверх.

Всеукраїнська спілка виробників будматеріалів

03037, м. Київ, а/с 75, e-mail: info@ avbmv.com.ua, spilkavb@ gmail.com, тел. +38044 245-48-39