Друк

Відбулась прес-конференція, присвячена спеціалізованій виставці «BAU-2015»

on .

4У період з 19 по 24 січня 2015 року у Мюнхені відбудеться міжнародна виставка BAU 2015, y роботі якої братимуть участь понад 2000 експонентів з 40 країн світу, а також очікуються понад 240 тисяч відвідувачів. У 2015 році керівництво виставки планує значно активізувати діяльність підприємств та організацій України щодо їхнього представництва на міжнародних форумах такого рівня.

В рамках прес-конференгції Президент Всеукраїнської Спілки виробників будматеріалів Салій І.М., Уповноважений представник баварської економіки в Україні Олександр Маркус, керівник Проектної Групи Messe Munchen International Мірко Аренд та представник Делегації німецької економіки в Україні Олександр Ткачук провели спільну зустріч та обговорення участі представників Спілки виробників будматеріалів – провідних промислових підприємств України у виставці BAU-2015, що відбудеться в січні 2015 року у м. Мюнхені (Німеччина).
Вперше, на провідній світовій виставці виробників будівельних матеріалів буде представлений об'єднаний стенд української промисловості будівельної галузі.
У ході зустрічі учасники також дійшли згоди про проведення бізнес-конференції «День України: інвестиції у майбутнє» у рамках виставки та обговорили програму співпраці між Всеукраїнською Спілкою виробників будматеріалів та німецькими промисловими об'єднаннями.

4 2

Всеукраїнська спілка виробників будматеріалів

03037, м. Київ, а/с 75, e-mail: info@ avbmv.com.ua, spilkavb@ gmail.com, тел. +38044 245-48-39