Друк

VEKA прийняла участь у програмі енергозбереження в адміністративних і громадських будівлях Києва

on .

10.06.2014 1Компанія VEKA у своїй роботі значну роль завжди відводить питання енергоефективності.

Широкий асортимент профільних систем VEKA спеціально розроблений для обліку та реалізації будь-яких завдань з урахуванням енергоефективності. З року в рік вимоги і норми посилюються, разом з ними розвиваються і профільні системи VEKA. VEKA взяла участь у програмі енергозбереження в адміністративних і громадських будівлях Києва.

З самого початку роботи в Україні, однією з багатьох країн, де компанія має свої представництва, підвищення енергоефективності світлопрозорих конструкцій на вітчизняному ринку було виділено в пріоритетний напрям.

10.06.2014 2VEKA взяла участь у програмі енергозбереження в адміністративних і громадських будівлях Києва

Черговим кроком у роботі з бережливого відношенню до енергоресурсів стало підписання Угоди між ТОВ "ВЕКА Україна" і комунальним підприємством "Група впровадження проекту з енергозбереження в адміністративних і громадських будівлях міста Києва" про співпрацю у реалізації Міжнародного проекту - "Енергозбереження в адміністративних і громадських будівлях міста Києва".

10.06.2014 3

VEKA взяла участь у програмі енергозбереження в адміністративних і громадських будівлях Києва

"Будучи німецьким підприємством, ми цінуємо і знаємо важливість цього питання, - прокоментував підписання угоди генеральний директор VEKA Rus & Ukraine Йозеф Лео Бекхофф. - У Німеччині вартість енергоресурсів висока, і ми звикли з економією ставитися до енергозатрат".

http://veka.ua/

Всеукраїнська спілка виробників будматеріалів

03037, м. Київ, а/с 75, e-mail: info@ avbmv.com.ua, spilkavb@ gmail.com, тел. +38044 245-48-39