Друк

ЖИТЛО ВІД «КОВАЛЬСЬКОЇ» - НАДІЙНОГО ЗАБУДОВНИКА

on .

kovalskaЗа час свого існування «Ковальська» має на своєму рахунку вже 21 введений в експлуатацію житловий будинок, а це 5 590 квартир загальною площею понад 456 тис. кв. м.

Завдяки своїм багаторічним здобуткам та сумлінній праці за рішенням експертної комісії всеукраїнського конкурсу IBuild Ukraine 2013 «Ковальська» отримала статус «Надійний забудовник 2013 року». Сьогодні на ринку нерухомості існує безліч пропозицій від великої кількості забудовників, і перш ніж зробити свій вибір інвестор насамперед розглядає та детально аналізує всі запропоновані варіанти, проте дуже важко виділити з них той, який би поєднав у собі якість та доступну ціну за квадратний метр.

Ми надаємо можливість кожному придбати омріяне житло від «Ковальської» аби жити максимально комфортно. Саме тому, прислухаючись до побажань інвесторів постійно пропонуємо нові лояльні та вигідні умови купівлі – сертифікати, знижки, акції.

Інвестиційна привабливість об'єктів ПБГ «Ковальська» зростає дуже стрімко з кожним новим проектом. Усім зацікавленим у придбанні житла інвесторам ми готові запропонувати гарантію якості, чітке дотриманням строків та професійне обслуговування введених в експлуатацію комплексів.

Досконалості немає меж і прагнення наблизитись до неї, завжди дає позитивний результат. Так, на ринку нерухомості України житлові комплекси стандарту «комфорт-клас», показавши свої переваги здобули і продовжують здобувати прихильність інвесторів. А бажання купувати квартири та мешкати у комплексах «Зелений острів» та «Зелений острів-2» стало тому доказом.

Не дивлячись на складну ситуацію, що панує на ринку нерухомості, «Ковальська» продовжує впевнено зводити по два поверхи на місяць. Наразі добігає кінця будівництво ЖК «Зелений острів-2» та зводиться 17-й поверх ЖК «Паркова вежа».

Новий 27-поверховий комплекс комфорт-класу ЖК «Паркова вежа» – це індивідуальне архітектурне рішення та оптимальні планування квартир, а також чудове місце для всієї сім'ї. Адже створений для комфортного життя та відпочинку. Поруч розташований мальовничий парк, де так легко сховатися від міської суєти, галасу машин, насолодитись яскравою природою на самоті або розважатись з друзями.
Зручна транспортна розв'язка допоможе швидко та без перешкод дістатися центру міста, а розвинена інфраструктура дозволить зекономити час, адже поруч з комплексом знаходяться школи, дитячі садочки, поліклініки, аптеки та багато іншого.

Безпечне проживання мешканців гарантує закрита прибудинкова територія з цілодобовою охороною та відео наглядом, тож ваші діти можуть спокійно бавитись на дитячих та спортивних майданчика, а ви спокійно відпочивати.

Орієнтуючись на ринок будівництва ПБГ «Ковальська» постійно вдосконалює якість будівельних матеріалів та послуг. Пропонуючи житло інвесторам за вигідними цінами, ми прагнемо до максимального задоволення їхніх потреб та виконання зобов'язань у гарантований строк!

http://kovalska.com/

Всеукраїнська спілка виробників будматеріалів

03037, м. Київ, а/с 75, e-mail: info@ avbmv.com.ua, spilkavb@ gmail.com, тел. +38044 245-48-39