Друк

Інновації в повний зріст

on .

aluplast Впровадження інноваційних технологій в будівництво і виробництво - не просто данина моді. Питання пов'язані з надійністю і безпекою - одні з найактуальніших на сьогоднішній день.

Враховуючи це, компанія aluplast впроваджує на українському ринку інноваційну систему вклеювання склопакета bonding inside, успішно зарекомендувала себе в Німеччині.

bonding inside дозволяє вклеювати склопакет в стулку, забезпечуючи відмінний захист від крадіжки зі зломом, тому як склопакет неможливо видавити, на відміну від « класичних» ПВХ- вікон.

Сполучені клеєм склопакет і профіль стабілізують вікно, при цьому склопакет, який більш стійкий до вигину ніж профіль стулки, приймає на себе функцію підсилювача. Стійке з'єднання склопакета і профілю знижує ризик викривлення, вигинання і просідання конструкції. Завдяки цьому зводиться до мінімуму ризик поломки скла і продовжується термін експлуатації стулки.

алюпласт 18.02.2014

Також клей виконує функцію поглинача шуму, покращуючи звукоізоляційні властивості вікна, що є ще однією перевагою системи bonding inside.

Істотне збільшення теплоізоляції, можливість відмовитися від сталевого армування, збільшення максимальних розмірів стулки - всі ці і багато інших переваг системи вклеювання bonding inside були розглянуті на технічному семінарі проходив 6 лютого на виробництві компанії «Екіпаж».

Технологічний процес вклейки був продемонстрований технічними фахівцями компанії aluplast. Учасники семінару мали можливість самостійно пройти весь процес вклейки склопакетів і закріпити отримані знання на практиці.

http://www.aluplast.ua/

Всеукраїнська спілка виробників будматеріалів

03037, м. Київ, а/с 75, e-mail: info@ avbmv.com.ua, spilkavb@ gmail.com, тел. +38044 245-48-39