Друк

100 000 000-й кирпич не только продан, но и положен в стену!

on .

kubok5 web

24 грудня, за тиждень до закінчення року, СБК відвантажила стомільйонному цеглину, вироблену і продану в 2013 році. Продаж стомільйонна цеглини - довгоочікувана подія для компанії СБК. Вперше з 1997 року підприємство переступило рубіж продажів в 100 мільйонів цеглин на рік.

Ювілейний цегла була відвантажена ПрАТ «​​Енергополь-Україна» для будівництва 3-ї черги одного з кращих Київських житлових комплексів - «Міністерський».

26 грудня ПрАТ «​​Енергополь-Україна» було вручено пам'ятний знак та сертифікат покупця 100 млн. цеглини СБК 2013 року.

2013 знаменний для СБК - це рік 16-річчя компанії, рік повноліття. І саме в цей рік компанія досягла двох видатних результатів:

kubok5 websert3 webvruchenie5 web

 

- У листопаді проведений мільярдний цегла.

 

- У грудні подолано рубіж продажів у 100 млн. шт. цегли в рік.

У той час, коли криза будівельної галузі тільки посилюється, коли падіння обсягів будівництва в країні за 11 місяців склало 14,6 %, в ​​Україні існують компанії, які продовжують не тільки триматися на плаву, але і розвиватися. Яскравим підтвердженням цього є компанії «СБК» і «Енергополь - Україна»:

- ПрАТ «СБК» за результатами 2013 збільшила обсяг продажів на 13,9%.

- ПрАТ «Енергополь - Україна» - успішно завершило будівництво другої черги ЖК «Міністерський» і з випередженням графіка приступило до будівництва третьої та четвертої черг.

Спільна робота компаній продовжується вже четвертий рік. Завдяки злагодженій партнерської роботі виникають синергії приносять обом компаніям додаткові вигоди, які перетікають у вигоди споживачів - своєчасне отримання якісного житла.

Генеральний директор ПрАТ «СБК» Пилипенко Сергій Вікторович:

ПрАТ «СБК» вітає свого ювілейного покупця. Стомільйонного відмітка досягнута практично за тиждень до закінчення року і для нас це знакова подія. Попит на продукції СБК не падає, що змушує нас нарощувати виробничі потужності підприємства для задоволення всіх потреб наших покупців ».

Паньков А.В. - Директор ТОВ "Будакс" - генпідрядник ЖК "Міністерський":

«При виборі матеріалу для будівництва наших об'єктів, ми , перш за все , орієнтувалися на екологічні і теплоізоляційні властивості матеріалу, з яких вони зводяться. Керамічний блок 2НФ від СБК повністю відповідає всім нашим вимогам і більше того допомагає прискорити процес зведення стін завдяки своєму подвійному розміру. Так само не маловажним є надійність і швидкість поставок. Із цегли СБК було зведено вже 2 черги ЖК «Міністерський» і за період будівництва вони не одноразово підтвердили статус надійного партнера. В даний момент вже закладені перші цеглини «СБК» в 3 черга будівництва і підписаний меморандум про постачання продукції « СБК » на 4 -у чергу».

Всеукраїнська спілка виробників будматеріалів

03037, м. Київ, а/с 75, e-mail: info@ avbmv.com.ua, spilkavb@ gmail.com, тел. +38044 245-48-39