Друк

Відкриття навчально-практичного центру на базі Київського професійного ліцею будівництва і комунального господарства

on .

assotiation 11.12.201306 грудня 2013 року на базі Київського професійного ліцею будівництва і комунального господарства (вул. Клавдіївська, 24) відбулося відкриття навчально-практичного центру з напрямку «Інноваційні технології у будівельній галузі та сучасні будівельні матеріали», створеного спільно з компанією «КНАУФ - Маркетинг».

Серед учасників - керівники структурних підрозділів Київської міської державної адміністрації, директор і працівники департаменту профтехосвіти Міністерства освіти і науки України, керівники підприємств, роботодавців – замовники робітничих кадрів, очільники Федерації роботодавців міста Києва, соціальні партнери – представники виробничих та бізнесових структур.

Також привітав ліцей із знаковою подією Голова Наглядової ради Асоціації виробників будівельних матеріалів та виробів Іван Миколайович Салій, вручивши для учнів книги, зокрема декілька екземплярів Науково-практичного довідника "Сучасні українські будівельні матеріали, конструкції та вироби" (2012 рік), аналогів якого Україна не знає з 1967 року.

knauf 06.12.2013 1 knauf 06.12.2013 2 knauf 06.12.2013 3

За стратегією розвитку м. Києва до 2025 року сучасне виробництво вимагає від закладів професійно-технічної освіти формування в учнів-випускників практичних знань і навичок, освоєння ними нових виробничих технологій. Столичний ринок праці сьогодні відчуває все більшу потребу у спеціалістах сфери побутового та ресторанно-сервісного обслуговування, організації туризму, продавцях високої кваліфікації, водіях автотранспортних засобів, робітниках, що спеціалізуються на енергозберігаючих технологіях, сучасних будівельних матеріалах.

До теперішнього часу у м. Київ не існувало спеціалізованого навчально-практичного центру фірми «КНАУФ». Відкриття такого центру на базі Київського професійного ліцею будівництва і комунального господарства є вагомим внеском в розвиток сучасної будівельної галузі столиці України та запорукою високого рівня професійної підготовки майбутніх будівельників для потреб економіки м. Києва.

Центр буде здійснювати підготовку кваліфікованих робітників за такими професійними спрямуваннями: «Монтажник гіпсокартонних конструкцій», «Штукатур. Маляр. Лицювальник-плиточник», підвищуватимуть кваліфікацію педагогічні працівники, які працюють за напрямом «Будівництво».

Всеукраїнська спілка виробників будматеріалів

03037, м. Київ, а/с 75, e-mail: info@ avbmv.com.ua, spilkavb@ gmail.com, тел. +38044 245-48-39