Друк

Мільярдна цеглина від компанії СБК: продукт перевірений часом!

on .

sbk 25.11.2013У листопаді 2013 Приватним Акціонерним Товариством «Слобожанська будівельна кераміка» був подоланий знаменний рубіж - вироблена мільярдна цеглина. Цим досягненням наше підприємство підтвердило статус найбільшого виробника керамічної цегли не тільки в Україні, а й далеко за її межами.

З моменту заснування компанії в 1997 році заводами з виробництва лицьової цегли - «СБК - Ромни», «СБК - Харків» і заводом з виробництва керамічних блоків «СБК- Озера» (Київська обл.) було вироблено 1 млрд. шт. цеглин.

Це досягнення наочно підтверджує, що компанія «СБК» є лідером галузі будівельних матеріалів, найбільшим виробником керамічної цегли в Україні.

Компанія «СБК» виробляє лицьову і клінкерну цеглу, великоформатний керамічний блок. З року в рік, збільшуючи обсяги виробництва і продажів, постійно працюючи над поліпшенням асортименту та якості продукції, СБК збільшує свою присутність на будівельному ринку і впевнено займає більше 10% українського ринку керамічних стінових матеріалів. Цегла від СБК використаний для будівництва більше 43 000 об'єктів - житлових будинків, адміністративних і торгових центрів, готелів, церков. Сотні тисяч українців живуть у будинках побудованих і облицьованих цеглою СБК.

Одночасно з цим СБК є найбільшим українським експортером керамічної цегли в країни ближнього зарубіжжя - Росія, Казахстан, Білорусь, Молдова, Киргизія, Румунія. За останні 8 років кожна шоста цеглина, вироблена на заводах СБК, була відвантажена на експорт. На сьогоднішній день на частку СБК припадає більше третини всієї експортованої з України керамічної лицьової цегли.

Нашими партнерами є провідні будівельні компанії України, такі як: ТММ, Інтергалбуд, Енергополь - Україна, КАН Строй, Познякижилбуд, Київміськбуд, Столиця Груп, Стикон (Одеса), Еко Дім (Львів), Креаторбуд (Тернопіль), MAТЛА (Тернопіль), Луцький ЗБК, ЖБК Зарічанський (Хмельницький), Гаранжітло (Ірпінь), Будрегіонінвест (Буча), ЖБК Водограй (Чернівці), Спецбудмонтаж (Харків), КрюковБудтехмонтаж (Кременчук), Полтаватрансбуд, Житлобуд-2 (Харків), Форт-Пост (Харків) та інші.

Із цегли від СБК будуються: ЖК «Міністерський», ЖК « Малахіт» , ЖК « RiverStone», ЖК «Акварелі» (Вишневе), ЖК «Паркові Озера», ЖК «Затишний», ЖК «Ліпінка», ЖК «Сонячна Брама», ЖК «Квартал» (Буча), ЖК «Київський» (Ірпінь), ЖК «Central Park», ЖК «Miсто Сад», ЖК «Петровський Квартал» і багато інших.
Якщо, весь цегла, вироблений компанією «СБК», укласти в довжину один до одного, то вийде лінія в 250 000 км - ця лінія обігне земну кулю по екватору більш ніж в 6 разів.

«Ми вдячні нашим партнерам і клієнтам, як в Україні, так і за кордоном, без яких подолати такий знаковий рубіж було б неможливо. Ми ставимо перед собою прагматичну задачу - постійний щорічне зростання , зростання обсягів виробництва і продажів. Тільки напруженої спільної роботою , через довірчі партнерські відносини і налагоджену , але гнучку систему взаємозв'язків , ми продовжимо створювати і виробляти якісні та інноваційні продукти , створювати комфорт для життя в будинках з продукції СБК ».

Генеральний директор ПрАТ «СБК» Пилипенко С.В.

Всеукраїнська спілка виробників будматеріалів

03037, м. Київ, а/с 75, e-mail: info@ avbmv.com.ua, spilkavb@ gmail.com, тел. +38044 245-48-39