Друк

Увага, новий розбірний термоблок від ТМ "Валькірія"! Унікальна пропозиція!

on .

valkiria bloknewЗ першого липня 2013 набула чинності Зміна № 1 до ДБН В.2.6 -31: 2006 «Теплова ізоляція будівель» , розроблена ДП «Державний науково-дослідний інститут будівельних конструкцій» (НДІБК). Істотні зміни регламентують посилення вимог до мінімально допустимого значення опору теплопередачі огороджувальних конструкцій будівель і споруд. Поява нових нормативів, а також інноваційний підхід до виробництва стінових матеріалів у рамках реалізації стратегії підвищення енергоефективності прийнятої в нашій організації привели до створення нового продукту.

Ми представляємо Вам новий, унікальний вид розбірного термоблока ТМ « Валькірія» - "100х50"!

Ключовою особливістю нового блоку з регульованою внутрішньої шириною є зовнішня стінка товщиною 100 мм!

Дана інновація дозволяє досягти значного підвищення опору теплопередачі. При цьому розбірний термоблок "100х50" забезпечує відповідний показник (коефіцієнт) для стін не тільки в межах нових норм для України, а й випереджаючи їх. Тому при зведенні фундаменту, стін або монолітного поясу з такого блоку Ви отримуєте показники теплопередачі відповідні передовим європейським нормативам, тобто, інвестуєте в майбутнє. Сучасний підхід до будівництва у всьому світі передбачає прагнення до так званого - "пасивному будинку", тобто будівлям з низьким або навіть "0" споживанням енергії.

Термоблок з регульованою шириною ТМ «Валькірія» "100х50" - рішення № 1 для отримання показників близьких до стандартів сучасного "​​пасивного" будинку!

Детальніше про новинку читайте за цим посиланням ...

Всеукраїнська спілка виробників будматеріалів

03037, м. Київ, а/с 75, e-mail: info@ avbmv.com.ua, spilkavb@ gmail.com, тел. +38044 245-48-39