Друк

Пільгова програма зі страхування працівників від нещасного випадку на виробництві від учасника Асоціації АТ "Європейська Страхова Компанія"

on .

Європейська Страхова КомпаніяШановний керівнику!

Висловлюємо Вам свою повагу та бажаємо добробуту і розвитку Вам та Вашому виробництву!

Керівництво Асоціації «Всеукраїнський союз виробників будівельних матеріалів та виробів» та керівництво АТ «Європейська Страхова Компанія» підписали Меморандум про об'єднання своїх зусиль та співпрацю з метою сприяння розвитку вітчизняної будівельної галузі, захисту майнових інтересів та соціального захисту робітників підприємств-членів Асоціації.

На партнерських засадах пропонуємо Вам розглянути пільгову програму зі страхування працівників від нещасного випадку на виробництві, яку надано АТ «ЄСК» для членів Асоціації.

Унікальність цієї пропозиції полягає в тому, що протягом 2-х годин після повідомлення про страхову подію АТ «ЄСК» надає застрахованій особі або його близьким родичам швидкі кошти.

Додаткова перевага програми – за відсутності протягом кожного місяця після підписання страхового договору страхових подій, АТ «Європейська Страхова Компанія» надає робітникам підприємств, які є членами Асоціації, безкоштовні путівки в оздоровчі санаторії України (кількість путівок залежить від загальної кількості застрахованих).

Також зазначимо, що під час реалізації цієї програми АТ «Європейська Страхова Компанія» створює окремий фонд, до якого відраховуватиметься 10% отриманих страхових платежів за відповідними договорами страхування, частина коштів фонду буде спрямовуватися на розвиток механізмів мотивації працівників та підтримку матеріально-технічної бази промислово-будівельної галузі, а саме – підприємств-членів Асоціації.

Приклад
Страхове покриття на кожного працівника складає 15 000,00грн.
Вартість страхового договору складає 50 грн./щомісячно (сплачує 100% підприємство, або 50% - підприємство та 50% - працівник, або працівник - 100%). За умови страхування 2000 працівників підприємства, за рік на путівки буде надано 240 000,00 грн., та допомога для виробництва складатиме 120 000,00 грн.
У випадку настання страхової події, потерпілим працівникам буде надано швидку фінансову допомогу у розмірі до 3 000,00 грн. та після складання акту про настання страхового випадку – виплачуватиметься до 15 000,00 грн.

АТ «Європейська страхова компанія» на сьогодні – єдина страхова компанія на ринку, яка пропонує подібну програму і може забезпечити виконання зазначених умов.

Страхування від нещасних випадків дозволить скоротити витрати на придбання медикаментів і лікування при нещасних випадках. Це значною мірою підвищить соціальну захищеність працівників та їх лояльність, сприятливо позначиться на соціально-психологічному кліматі в колективі і, відповідно, позитивно впливатиме на продуктивність праці.

Для реалізації цього проекту просимо Вас заповнити список осіб – працівників Вашого підприємства (Додаток №3), які будуть застраховані згідно умов представленої програми. Після укладання відповідних договорів страхування кожний працівник отримає сертифікат з умовами страхування та пам'яткою щодо перших дій при настанні нещасного випадку на виробництві.

Сподіваємося, що наша спільна ініціатива знайде позитивний відгук. Вважаємо, що сили і засоби, витрачені на реалізацію цього проекту, принесуть багато позитивних зрушень і зіграють важливу роль в реалізації програми соціального захисту Ваших працівників!

Голова Наглядової ради Асоціації «Всеукраїнський
союз виробників будівельних матеріалів та виробів»


І.М. Салій

                      

Голова Правління АТ «Європейська Страхова Компанія»

 

М.М. Байрака

 Всеукраїнська спілка виробників будматеріалів

03037, м. Київ, а/с 75, e-mail: info@ avbmv.com.ua, spilkavb@ gmail.com, тел. +38044 245-48-39