Друк

11 вересня 2013 року відбулася робоча зустріч представників ВАТ “Комбінат Будиндустрії» та ДП "НДІБМВ"

on .

Комбінат Будіндустрії НДІБМВ 18.09.201311 вересня 2013 року на ВАТ "Комбінат Будиндустрії» відбулась Робоча зустріч , в якій прийняли участь:

Нестеров Валерій Григорович – генеральний директор ВАТ «Комбінат будіндустрії», заслужений працівник промисловості України,

Нелюбін Валерій Федорович — перший заступник генерального директора ВАТ «Комбінат будіндустрії»,

Мороко Олександр Борисович — директор ДП «НДІБМВ»,

Націєвський Сергій Юрійович — в.о. завідувача лабораторією полімерних, покрівельних і теплоізоляційних матеріалів НДІБМВ,
Ключник Наталья Леонідовна – завідувач інформаційно-аналітичного відділу НДІБМВ,

Сучкова Олена Анатоліївна — редактор Всеукраїнського науково-технічного і виробничого журналу «Будівельні матеріали та вироби».

ВАТ «Комбінат будіндустрії" засновано в 1949 році. Основний вид діяльності – виробництво будівельних матеріалів. Комбінат розташований у м.Києві, в Голосіївському районі, біля Південного мосту. Поряд проходить Наддніпрянське шосе – сучасна автодорожна магістраль. 

Комбінат Будіндустрії НДІБМВ 18.09.2013 2 Комбінат Будіндустрії НДІБМВ 18.09.2013 3

 Комбінат Будіндустрії НДІБМВ 18.09.2013 1

Для представників НДІВМВ була проведена змістовна екскурсія на виробництво, де вони познайомились з сучасними технологіями виготовлення залізобетонних виробів для будівель і споруд та бетонних і залізобетонних труб. Відвідування виробничих цехів ВАТ справило дуже позитивне враження. Незважаючи на труднощі, інженерними службами комбінату пропонуються залізобетонні плити перекриття, перемички, бетонні блоки, нові види залізобетонних труб різних діаметрів, труб, внутрішня поверхня яких армована поліетиленовими вкладишами, кільця з фальцевим з'єднанням, яки виготовленні методом вібропресування по технології фірми «Pedershaab" Данія. Спеціалістами комбінату розроблені такі інженерні комунікації, як оглядові колодязі для водопровідних та каналізаційних мереж, очисні споруди, фільтруючи колодязі тощо. Побачене на виробництві переконало у перевагах вибору продукції ВАТ «Комбінат Будіндустрії» при проектуванні та в будівництві.

Лабораторіями і науковими підрозділами інституту було запропоновано спеціалістам комбінату цікаві розробки , яки можуть бути використані в виробництві, також було намічено спільно провести нові технологічні випробування. Таким чином сторони дійшли висновку, що спільна діяльність, яка буде конкретизована в робочому порядку, буде дуже корисна і продуктивна як спеціалістам ВАТ "Комбинат Будиндустрії".

Результатом зустрічі стало Угода про співпрацю, цілі і завдання якої були викладені в ПРОТОКОЛі технічної наради щодо співпраці ВАТ "Комбинат Будиндустрії» та ДП «НДІБМВ».

Всеукраїнська спілка виробників будматеріалів

03037, м. Київ, а/с 75, e-mail: info@ avbmv.com.ua, spilkavb@ gmail.com, тел. +38044 245-48-39