Друк

Корпорація ТехноНІКОЛЬ приступає до чергового етапу будівництва заводу з виробництва мінеральної ізоляції в Ростовській області

on .

tehno 11.09.2013Будівництво підприємства здійснюється відповідно до затвердженого плану. В даний час компанія ТехноНІКОЛЬ приступила до отримання початково-дозвільної документації та проектування.

У Красносулінском індустріальному парку ведеться будівництво заводу компанії ТехноНІКОЛЬ з виробництва мінеральної ізоляції. Реалізація проекту розрахована на 2013-2017 роки. Першу чергу заводу планується ввести в експлуатацію в березні 2015 року. На даний момент виконані роботи з оформлення земельної ділянки, а також проведені необхідні узгодження щодо зміни виду дозволеного використання земельної ділянки з сільськогосподарського призначення на промислове виробництво.

В даний час Корпорація ТехноНІКОЛЬ приступає до здійснення робіт з проектування, які планується завершити протягом 2-3 місяців.

«Будівництво підприємства ведеться у тісній взаємодії з адміністрацією Ростовської області. Особливу подяку за допомогу та націленість на співпрацю ми б хотіли висловити віце-губернатору Сергію Івановичу Горбаня, представникам Міністерства ЖКГ, Міністерства будівництва, адміністрації Красносулінского району в особі голови району Миколи Олександровича Альшенко, заступника голови району Юрія Геннадійовича Голубова, Агентству інвестиційного розвитку Ростовської області, - коментує хід будівництва Ірек Аллаяров, керівник напрямку "Кам'яна вата" Корпорації ТехноНІКОЛЬ - Саме завдяки конструктивній позиції адміністрації області та району всі роботи здійснюються відповідно до затвердженого плану ».

При виході на повну потужність першої черги підприємства щорічно буде проводитися до 86 тисяч тонн готової продукції. У результаті реалізації проекту будівництва заводу в регіоні буде створено 400 робочих місць, а бюджети різних рівнів будуть щорічно поповнюватися надходженнями податкових платежів.

Корпорація ТехноНІКОЛЬ є одним з найбільших виробників і постачальників покрівельних, гідроізоляційних і теплоізоляційних матеріалів.

Всеукраїнська спілка виробників будматеріалів

03037, м. Київ, а/с 75, e-mail: info@ avbmv.com.ua, spilkavb@ gmail.com, тел. +38044 245-48-39