Друк

На обладнанні CDE компанія «Юнігран» виробляє найчистіший подрібнений пісок і щебінь в Україні

on .

10.09.2013 unigranУ липні 2013р. на Малинському каменедробильному заводі компанією «Актіс Груп» був встановлений промивний комплекс CDE, що дозволив заводу значно збільшити продуктивність переробки відсівів дроблення в якісний митий щебінь і пісок.

Комплекс, продуктивністю 250 т/год, дозволяє отримувати щебінь фракцій 0,63-2 мм, 2-5 мм, +5, а також дуже чистий пісок 0,16-0,63 мм (вміст глинистих і пилоподібних частинок — до 1%).

Отримана продукція успішно пройшла всі лабораторні дослідження, зроблені на новітньому обладнанні компанії «Юнігран», які показали її відповідність усім європейським і українським стандартам якості. Отриманий за допомогою промивного обладнання CDE щебінь і пісок використовується при виготовленні тротуарної плитки і бордюр, а також у виробництві бетону, забезпечуючи створення ідеальної гранулометричний кривої і сприяючи скороченню необхідної кількості цементу, який додається в бетон.

10.09.2013 1 unigran

Комплекс CDЕ, встановлений на МКДЗ, складається з промивного похилого двухдечний гуркоту CDE ProGrade P2 -151, зневоднюючого гуркоту CDE EvoScreen, однодечного високочастотного банановидного гуркоту Bivitec (площа поверхні, що просіює — 3х12м ) і піскомийки CDE EvoWash DFB -151.

10.09.2013 2 unigran

Отриманий у результаті промивки пісок 0,16-0,63 мм (вміст пилоподібних і глинистих часток — до 1%) за гранулометричним складом дуже схожий на річковий пісок, єдина його відмінність — це довгастіша форма частинок, яка забезпечує більш високу міцність зчеплення частинок заповнювача при виробництві бетону, а також вищий ніж у річкового піску модуль крупності.
Після запуску комплексу CDE компанія «Юнігран» успішно реалізує вироблену продукцію в Україні і країнах СНД. Крім існуючих клієнтів, у компанії з'явилися і нові, які в даний момент досліджують отриманий на CDE митий матеріал у своїх лабораторіях, щоб визначити можливість його використання на власних виробництвах. Оскільки матеріал є найчистішим з вироблених в Україні, сфера його застосування дуже різноманітна.

http://www.unigran.ua

Всеукраїнська спілка виробників будматеріалів

03037, м. Київ, а/с 75, e-mail: info@ avbmv.com.ua, spilkavb@ gmail.com, тел. +38044 245-48-39