Друк

ПРОДУКЦІЮ ПРАТ «ТЕРМІНАЛ-М» ВИЗНАНО КРАЩИМ ВІТЧИЗНЯНИМ ТОВАРОМ 2013 РОКУ

on .

terminal Tovar20 серпня 2013 року відбулася урочиста церемонія нагородження переможців дев'ятого щорічного Всеукраїнського конкурсу «Кращий вітчизняний товар року», що пройшов у рамках загальнодержавної виставкової акції «Барвиста Україна».

Урочисте нагородження переможців конкурсу, на якому були присутні керівники підприємств та організацій, з різних куточків країни, відбулося у Національному виставковому комплексі «Експоцентр України».

Підприємство «Термінал-М» цьогоріч взяло участь у номінації «Виробництво будівельних конструкцій та матеріалів», представивши мінеральну фасадну штукатурку для пористих основ Siltek Р-17 (білого або сірого кольору), що використовується для вирівнювання сильно пористих поверхонь, в тому числі газобетону, має покращену паропроникність, морозостійкість та є екологічно чистою.

Визначення кращої продукції в кожній номінації здійснювалось на основі висновків експертної комісії, що оцінювала представлені товари за наступними критеріями:
- якість та конкурентоспроможність продукції;
- рівень споживчих властивостей у порівнянні з аналогами;
- порівняння ціни та доступності на національному ринку.

Так, за рішенням конкурсної комісії фасадній штукатурці TM Siltek присвоєне звання «Кращий вітчизняний товар 2013 року».

terminal

Слід додати, що це не перше почесне звання за багаторічну історію підприємства, адже фахівці ПрАТ «Термінал-М» приділяють багато уваги розвитку та удосконаленню асортименту продукції, задовольняючи зростаючий попит на якісні сучасні будівельні матеріали.

Інформаційна довідка:
Всеукраїнський конкурс якості продукції «Кращий вітчизняний товар року 2013» проводиться щорічно згідно Указу Президента України від 24.09.2005 року N1337 та доручення Кабінету Міністрів України від 05.02.2013 року №4072/1/1-13 та цього року присвячений 23-й річниці Незалежності України.

Прес-служба Асоціації «Промислово-будівельна група «Ковальська»
тел./факс:(044)591-70-44

Всеукраїнська спілка виробників будматеріалів

03037, м. Київ, а/с 75, e-mail: info@ avbmv.com.ua, spilkavb@ gmail.com, тел. +38044 245-48-39