Друк

Компанія «Юнігран» займеться переробкою відсіву

on .

юнігран 20.06.2013Промивне обладнання північноірландської компанії «CDE Global» зараз встановлюють на двох видобувних підприємствах компанії «Юнігран» — Малинському каменедробильному заводі і Пинязевицькому кар'єрі. Це — не перший спільний проект компанії «Юнігран», відомої на будівельному ринку країн СНД, та компанії «Актіс Груп», офіційного дилера CDE в Україні. У липні 2011 року такий комплекс вже був встановлений на Малинському каменедробильному заводі і випускав 200 тонн митого гранітного піску на годину.

- З компанією «Юнігран» ми співпрацюємо три роки, — каже комерційний директор компанії «Актіс Груп» Віталій Крячек. — Хочеться відзначити, що це, напевно, єдина в Україні компанія, яка першою впроваджує у виробництво всі передові світові технології. І завжди активну участь у модернізації підприємств приймає президент групи компаній «Юнігран» Ігор Наумець: мудро, з точки зору інженерно-технологічних рішень, він підходить до вибору нового обладнання. Щоб показати промивні комплекси «CDE Global» у справі, ми часто привозимо своїх потенційних клієнтів на заводи цієї компанії.

Оскільки підприємства компанії «Юнігран» швидко нарощують обсяги виробництва, збільшується, звичайна річ, і кількість складованого відсіву. Тому питання з його збагачення було вирішене за допомогою установок більш потужного промивального обладнання «CDE Global», що випускає на годину 250 тонн продукції, на Малинському каменедробильному заводі і аналогічного, але менш потужного, на Пинязевицькому кар'єрі.

Такі комплекси не тільки ефективно переробляють відсів гранітного щебеню фракцій 0-5 (з вмістом глини і пилу 8%), а й значно розширюють асортимент, дають після промивки кілька видів якісної гранітної продукції, зокрема митий щебінь фракцій 0,063-2 мм, 2 — 5 мм і митий пісок 0-0,063 мм, 0-1мм (що мають на виході вже 0,5% глинистих і пиловидних частинок).

Переробкою відсіву зараз активно займаються передові європейські підприємства. В Україні компанія «Юнігран» — одна з перших, хто зрозумів переваги збагачення відсіву і використовує отримані нові фракції у виробництві власної продукції — фігурних елементів мощення.

Встановлені компанією «Юнігран» промивні заводи CDE дозволять їй з неліквідних фракцій отримувати високоякісну сировину, якою будуть забезпечені виробники бетону. Тим більше, що спектр застосування нових видів продукції дуже широкий. Великою популярністю, наприклад, користуються миті фракції 0-1 мм, 0-0,63 мм, що використовуються при формуванні штукатурних і будівельних розчинів. А фракції 0,063-2, 2-5 — кращий матеріал для виготовлення виробів з декоративними властивостями: тротуарної плитки, паркових бордюр і т.д, в дорожньому будівництві вони можуть бути використані як для формування основи, так і для покриття.

Зараз розглядається можливість встановлення промивального комплексу «CDE Global» ще на одному видобувному підприємстві групи компаній «Юнігран» — Коростенському кар'єрі. У середині червня з цього приводу відбудеться зустріч президента групи компаній «Юнігран» Ігоря Наумця з генеральним директором компанії «Актіс Груп» Олександром Момотом.

ТОВ "ЮНІГРАН"

Всеукраїнська спілка виробників будматеріалів

03037, м. Київ, а/с 75, e-mail: info@ avbmv.com.ua, spilkavb@ gmail.com, тел. +38044 245-48-39