Друк

ТРОТУАРНА ПЛИТКА ВІД «КОВАЛЬСЬКОЇ» ОН-ЛАЙН НА НОВОМУ САЙТІ «АВЕНЮ»

on .

avenuПромислово-будівельна група «Ковальська» розробила новий сучасний сайт avenu.ua. Вже зараз, на сторінках нового інтернет-ресурсу, Ви зможете знайти для себе цікаву і корисну інформацію стосовно асортименту тротуарної плитки, технології виробництва та переваг продукції ТМ «Авеню», способів укладання і правил експлуатації вже вимощених майданчиків.

 Сайт виконаний у сучасному і нині популярному «метро-стилі»: оригінальний, яскравий, а головне – практичний та зручний.
Суттєвими напрацюваннями в оновленні і оптимізації інформаційного пошуку стала інтерактивна презентація продукції, яка дозволяє за допомогою лише одного «кліку» швидко отримати необхідну інформацію про розмір, типи та призначення виробів, ознайомитися з кольоровою гамою і варіантами укладання, із можливістю миттєво оформити on-line замовлення через інтернет-магазин.
Новими розділами стали:
«дилерська мережа» де перераховані офіційні представники, що реалізують продукцію ТМ «Авеню», їх адреси та контактні дані;
«сервіс», у якому йдеться про послуги доставки, укладання та ландшафтного дизайну;
«акції», що на головній сторінці інформуватиме про появу останніх новинок та акційних пропозицій.
Детальнішим став розділ «Контакти» – відтепер це інтерактивна карта, на якій Ви знайдете місце розташування та контактні довідки підприємств Групи «Ковальська», що виробляють продукцію ТМ «Авеню».
На сайті з'явився розділ «Прес-центр», де відвідувачі зможуть дізнаватися про останні події щодо діяльності ПБГ «Ковальська» і, зокрема, новини від ТМ «Авеню», читати корисні статті про тротуарну плитку та переглядати актуальні публікації у розділі «ЗМІ про нас».
Зручною новинкою сайту є можливість завантаження прайсу на продукцію з будь-якого розділу.
У «Медіа галереї» Ви зможете ознайомитися із фотоархівом різноманітних варіантів укладання фігурних елементів мостіння, переглянути відео із різними технологіями та прийомами укладання.
Запрошуємо наших клієнтів та нових відвідувачів на сайт avenu.ua, аби особисто переконатися у зручності навігації, сучасному дизайні, оновленому контенті та скористатися іншою корисною інформацією.
Група «Ковальська» потурбувалася, аби користування новим інтернет-ресурсом було зручним та корисним, саме тому ми оптимізували його під популярні iPad, а також мобільні пристрої.

Прес-служба Асоціації «Промислово-будівельна група «Ковальська»
тел./факс: (044) 591-70-44

Всеукраїнська спілка виробників будматеріалів

03037, м. Київ, а/с 75, e-mail: info@ avbmv.com.ua, spilkavb@ gmail.com, тел. +38044 245-48-39