Друк

Новий завод Групи «КОВАЛЬСЬКА» ВІДКРИТО У ВИШНЕВОМУ

on .

22.05.2013 222 травня по вул. Київській, 54 у м. Вишневе відбулося урочисте відкриття та введення в експлуатацію нового заводу з виробництва бетону й бетонних сумішей ТМ «Бетон від Ковальської».

Урочисте відкриття відбулося за участю Президента Асоціації «Промислово-будівельна група «Ковальська» Олександра Пилипенка, Віце-президента Групи Володимира Сурупа, а також Віце-президента Конфедерації будівельників та Будівельної палати України Івана Салія та відзначилося традиційним перерізанням червоної стрічки.

У будівництво та устаткування заводу було інвестовано 20 млн. грн. Дана цифра наведена без урахування вартості землі, відведеної під будівництво підприємства.

Виробнича потужність заводу дозволить випускати 240 000 куб. м бетонних сумішей на рік.

Новозбудований завод задовольнить місцевий попит у високоякісному бетоні, а також розширить географію забезпечення бетонною продукцією Києво-Святошинського району.

22.05.2013 3 22.05.2013 4

Головним чинником для зведення заводу саме у м. Вишневе послугував активний розвиток міста, зокрема у напрямку Кільцевої дороги та Софіївської Борщагівки: ведеться будівництво комерційної та приватної нерухомості, а також комплексна забудова мікрорайонів. Як результат – підвищився попит на будівельні матеріали, в першу чергу на бетон та бетонні суміші.

"Буквально за півроку до цього часу ми прийняли рішення і в дуже стислі і короткі терміни спорудили філію «Заводу ЗЗБК ім. Ковальської» з виробництва товарного бетону і сумішей у Вишневому», - сказав в ході урочистого відкриття президент ПБГ "Ковальська" Олександр Пилипенко.

Заступник директора Конфедерації будівельників України Тарас Лилик вручив Олександру Сергійовичу почесну грамоту за вагомий внесок у розвиток будівельної галузі України.

Одразу після проголошення заводу офіційно відкритим запрошені гості, серед яких було керівництво ПБГ «Ковальська», ділові партнери та представники ЗМІ, мали змогу ознайомитися з процесом виробництва під час екскурсії, яку провів Віце-президент Групи Володимир Суруп.

Володимир Юрійович презентував гостям ключову інформацію, стосовно технічних характеристик обладнання, встановленого на виробництві, бетонозмішувальної установки, а також розказав про виробничі можливості підприємства.

22.05.2013 1 22.05.2013 5

Зокрема, завод у Вишневому обладнаний бетонозмішувальним вузлом фірми ELBA потужністю 80 куб. м на годину, складами для піску об'ємом 1200 тонн та цементу, який складається із 8-ми силосних банок по 150 тонн кожна та власною залізничною гілкою. На підприємстві встановлено рециклінгову установку фірми SCHTETER, що забезпечує безвідходне виробництво бетонних сумішей. Також завод устаткований двома компресорами потужністю 16 куб. м стисненого повітря на хвилину.

Доречно сказати, що усім присутнім пощастило не тільки переконатися у сучасних умовах виробництва та бездоганній якості продукції, а й стати свідками визначної події – завантаженні першого в історії заводу міксера. 

За день завод у Вишневому випускатиме 400 куб. м продукції «Бетон від Ковальської», середня ціна якої становить 500 грн. за куб. м, що дозволяє отримувати виручку у розмірі біля 200 тисяч гривень щодня.

Оформити замовлення можна у розташованому на території підприємства відділі продажу, де усі бажаючі зможуть придбати не тільки бетон та бетонні суміші ТМ «Бетон від Ковальської», а й ознайомитися із широким асортиментом фігурних елементів мостіння від ТМ «Авеню».

Телефон відділу продажу (044) 591-12-70, вул. Київська, 54.

Прес-служба Асоціації «Промислово-будівельна група «Ковальська»
тел./факс (044) 591-70-44

Всеукраїнська спілка виробників будматеріалів

03037, м. Київ, а/с 75, e-mail: info@ avbmv.com.ua, spilkavb@ gmail.com, тел. +38044 245-48-39