Друк

У СТОЛИЦІ РОЗПОЧАТО БУДІВНИЦТВО ПЕРШОГО ЖИТЛОВОГО КОМПЛЕКСУ «ЗЕЛЕНИЙ ОСТРІВ-2» ЗА СТАНДАРТОМ «КОМФОРТ-КЛАС»

on .

kovalskaУ 2013 р. під брендом «Нерухомість від Ковальської» розпочато зведення «Зеленого острову-2» - першого в Києві житлового комплексу за новим стандартом «комфорт-клас». 

Комплекс розташовуватиметься у Шевченківському районі м. Києва по вул. Авіаконструктора Ігоря Сікорського, 4-6.

До складу комплексу входять чотири 25-поверхових житлових будинки на 944 квартири, дворівневий підземний паркінг на 198 машиномісць та 7-поверхова адміністративна будівля.

Найближчими сусідами новобудови є посольства США та Казахстану, а також один з найбільших у Києві парків – парк «Нивки». Порівняно із центром міста, таке розташування гарантує безпеку і затишок у мікрорайоні, позитивно відбивається на екології, а також дозволяє проводити кожні вихідні на природі.
За стандартом «комфорт-клас», зведення, внутрішнє та зовнішнє оздоблення комплексу передбачено із застосуванням будівельних матеріалів виробництва ПБГ «Ковальська», а також інших провідних виробників - від вентильованих фасадів до швидкісних ліфтів. Індивідуальні архітектурні рішення та кольорова гама фасаду будинків створюють стриманий сучасний імідж новобудови.
Лише 3 хвилини на авто відділяють комплекс від зручної транспортної розв'язки – проспекту Перемоги та вул. О. Теліги. Окрім того, майбутнім мешканцям знадобиться лише 10 хвилин пішої прогулянки парком «Нивки», аби дістатися станції метро «Берестейська».
На ділянці площею 2,3 га по вул. Сікорського буде створено закриту прибудинкову територію з охороною, системою відеоспостереження та контролю доступу. В центрі комплексу розташується дитячий майданчик з ігровими комплексами для дітей різного віку, а також спортивний майданчик. В свою чергу ігровий комплекс буде оточений зонами для відпочинку з клумбами, газонами і лавками. Окрасою комплексу є три столітніх дуби, довкола яких передбачено створення додаткових місць для відпочинку.
Запорукою успіху нового проекту на ринку є комфортні планування квартир, розробці яких фахівці «Нерухомості від Ковальської» приділили багато уваги. Так, площа 1-кімнатних квартир починається від 43 кв. м, 2-кімнатних – від 64 кв. м, та 3-кімнатних – від 86 кв. м.

«Нерухомість від Ковальської» планує завершити будівництво житлового комплексу у IV кварталі 2014 року.

Презентація комплексу «Комфорт-класу» відбудеться на стенді ПБГ «Ковальська» в рамках виставки InterBudExpo-2013, яка проходитиме з 26 по 29 березня.

Слідкуйте за повідомлення про новий комплекс на нашому сайті www.build.kovalska.com

Всеукраїнська спілка виробників будматеріалів

03037, м. Київ, а/с 75, e-mail: info@ avbmv.com.ua, spilkavb@ gmail.com, тел. +38044 245-48-39