Друк

Третій етап грандіозного бізнес туру містами України. Онлайн-трансляція від BILDPORTAL

on .

93«Вітчизняні будівельні матеріали - шанс на оновлення України». Учасники Всеукраїнської спілки виробників будматеріалів відправляються в тур по Україні, щоб презентувати представникам влади і керівникам будівельного комплексу конкурентоспроможний, інноваційний і якісний бренд «Зроблено в Україні». П'ять міст - п'ять насичених днів - Бердичів, Вінниця, Одеса, Чорноморськ та Ізмаїл під новим кутом зору: з перших вуст дізнаємося про рівень будівництва в містах.

 СТАРТ ПОЇЗДКИ 18.09.2017


6.15. Учасники Всеукраїнської спілки виробників будматеріалів фотографуються біля автобуса і відправляються в Бердичів. У всіх гарний настрій, адже цей осінній теплий понеділок відкриває прекрасний тиждень, всі в передчутті нових знайомств і нових емоцій. Вперед!

131

8.00 Іван Салій надихає учасників туру на ділові перемоги.

130

 9.00 Бердичів нас зустрічає привітно і гостинно: заступник міського голови Таміла Павлишина показує територію навколо міської ради. Чисто, красиво, затишно. Представники бізнесу допомогли облаштувати територію: тут і ковані скульптури, і пам'ятники.

126

127 129

Під красивою аркою біля мерії фотографуються молодята - це запорука щасливого сімейного життя. За місцевим повір'ям, для неодружених фотографія в цьому місці буде означати швидке одруження або заміжжя. Саме тому відеооператор головного будівельного порталу Андрій першим пірнув під арку.

125

 

БЕРДИЧІВСЬКА МІСЬКА РАДА

9.30 Загальне фото перед міською радою Бердичева. Починається офіційна частина.

 124

9.45 Представники влади та гості з Києва починають обговорення проблем будівельної галузі та майбутніх шляхів співпраці.

Громада Бердичева спочатку досить скептично була налаштована на зустріч, але зовсім скоро всі переконалися, що українські будматеріали необхідні для комфортного розвитку міста.

123

10.00 Заступник міського голови Бердичева Сергій Онофрійчук розповідає про те, що в місті немає потужних будівельних підприємств і є велика потреба у співпраці з будівельними організаціями. Тому зустріч з представниками Спілки виробників будматеріалів дуже актуальна.

122

10.10 Президент Спілки Іван Салій з ентузіазмом і натхненням починає свій виступ. «Будувати потрібно для всіх українців. Досить жити в норах», - говорить він. Він розповідає про особливості будівництва в Україні в порівнянні з іншими європейськими містами, а також розкриває секрети популярності будівельних шахраїв.

121

10.20 Головний архітектор Українського клубу нерухомості Ольга Соловей ділиться інформацією про останні тенденції в архітектурі. За її словами, Бердичів - ще не початий аркуш паперу для професійного архітектора, оновлювати місто потрібно з огляду на історичні особливості.

120

10.30 Руслан Тхоржевський, представник компанії «Ковальська» розповідає про сухі і рідкі будівельні суміші під торговою маркою «Сілтек», а також про особливості декоративної штукатурки. Компанія використовує власні будівельні матеріали в будівництві багатоповерхових комплексів.

119

10.40 Виконавчий директор Асоціації виробників пінопласту Олена Шевчук розповідає про особливості використання пінополістиролу для утеплення приміщень. Питання енергозбереження дуже важливе для українських будинків, особливо тих, які будувалися в 60-70-х роках. Вона розкрила секрети про те, якою має бути ідеальна товщина пінополістиролу і чому необхідно використовувати дюбеля разом зі звичайним клеєм.

118

10.55 Представник компанії «Валькірія» Василь Лавринюк представляє модернізований термоблок для утеплення.

117

11.05 Представник компанії «Дайвер ЛТД» Любов Дудник розповідає про нові технології з виробництва наливних підлог. «Діти повинні вчитися ходити по якісній, безпечній підлозі», - зазначає вона. Дудник каже, що полімерні композиції затребувані не тільки в школах, садках, приватних будинках, але і в сільському господарстві.

116

11.07 Генеральний директор ЮТМК Юрій Степанов розповідає про якісну металопродукцію, яку випускає компанія. Співпраця з комунальними службами, різними об'єктами - успішна і продуктивна. «Спрощена конструкція, дешева продукція», - ось що відрізняє фірму ЮТМК від інших.

115

11.15 Директор по маркетингу «Сталекс» Володимир Мельник зазначає, що з наступного року азбест буде заборонений на законодавчому рівні. Тому майбутнє за якісною металочерепицею і профнастилом, який представляє компанія «Сталекс».

114

11.23 «Ми виробляємо тепло», - говорить Євген Тельніков, вчений і представник державного підприємства «Сушка». Він розповідає про ефективні нагрівальні елементи, які використовуються при виготовленні промислових конфорок і поверхонь для смаження. А ще розповів, чому продукція фірми краще «розкручених» обігрівачів УФО.

11.30 Керівник проекту Юрій Бойко анонсує важливу міжнародну виставку World Build Kyiv, яка відбудеться навесні 2018 і запрошує всіх бажаючих.

113

11.30 Заступник міського голови Бердичева Сергій Онофрійчук в ексклюзивному інтерв'ю Головного будівельного порталу розповідає про особливості будівництва в місті, проблемах, які хвилюють кожного жителя Бердичева.
«Однак, незважаючи на все, в місті відкриваються нові готелі, ми приймаємо гостей міста, створюємо для них комфортні умови для перебування», - зазначає він.
Особлива гордість Бердичева - відреставрований театр, який незабаром буде радісно приймати відвідувачів. «На відкриття запрошую всіх», - з гордістю говорить Сергій Петрович.
Заступник міського голови розповів про улюблені місця в Бердичеві, хобі, яке дозволяє відпочити душею від роботи, а також поділився цікавими історіями про те, як йому вдається відрізнити якісне пиво від порошкового.

 112

БЕРДИЧІВСЬКИЙ ПИВЗАВОД

11.25 А поки делегація вирушає на бердичівський пивзавод. Одягнувши смішні халати і чепчики, миттєво перетворилися з ділових людей в допитливих туристів. Запах - неймовірний, хмільний аромат налаштовує на розслаблене спілкування.

111

110

109

108

11.47 Бердичівська гостинність не залишила байдужими учасників бізнес туру: душевне місто, де готові до співпраці.

 

ВІННИЦЯ, ГОТЕЛЬ «ПОДІЛЛЯ»
(зустріч з представниками бізнесу та владою Вінниці)


13.55 Вінниця зустрічає ідеальними дорогами і чистими вулицями. Трохи втомлені, але наполегливі, учасники туру заходять в готель «Поділля», де відбудеться презентація.

107

14.15 У президії залу Директор департаменту економіки та інвестицій вінницької міської ради Віталій Погосян і Іван Салій.

Представник влади розповідає про те, чим Вінниця вже може пишатися в сфері будівництва, а також відзначає унікальність програми «Муніципальне житло».

106

105

14.30 Ольга Соловей коротко і по справі про необхідність створення архітектурних родзинок в містах.

104

14.41 Представник групи «Сілтек» (промислова виробнича група «Ковальська») розповідає про історію створення заводу, який був спроектований фінською компанією з українським бажанням будувати.

103

14.52 Генеральний директор компанії «Слобожанська Будівельна Кераміка» Олександр Кравченко зазначає, що за якістю продукція не поступається європейським аналогам: це найбільший в Україні виробник облицювальної цегли і поризованих керамічних блоків з повним циклом виробництва від видобутку глини до відвантаження готової продукції.

«З нашої цегли будувався культовий релігійний об'єкт в Ізраїлі», - говорить Кравченко про останні досягнення. Зазначає, що споживач зараз вимогливий, вимагає індивідуальних особливостей в обробці приміщень. Фірма готова задовольнити навіть найвибагливіших покупців.

102

15.02 Представник «Глас Трьош» розповідає про технічні особливості виготовлення склопакетів, його виступом зацікавилися присутні.

101

15.14 Виконавчий директор Асоціації виробників пінопласту Олена Шевчук привертає увагу присутніх, розповідаючи про державну підтримку з утеплення будинків. Утеплити будинок - необхідність для кожного. «Але навіть коли ми утеплюємо будинок, не досягаємо тих показників, які є в Німеччині», - зазначає О. Шевчук. Також розповідає про унікальну розробку - це пінополістирол з додаванням графіту - неопор.

100

14.29 Виступає креативний менеджер «КОУТЕКС» Олена Куриленко, ексклюзивний дилер ТОВ «Дайвер ЛТД», провідного українського виробника полімерних композицій для наливних підлог.

Основний напрямок діяльності компанії - продаж полімерної композиції «Коутекс», а також устрій промислових бетонних та полімерних наливних підлог, топінгів та суперпідлог.

99

14.42 Генеральний директор ЮТМК Юрій Степанов зазначив, що їх компанія молода, але встигла себе добре зарекомендувати в містах України. Зараз виробляють 500 тонн профілів на місяць. Представив «Фьюджи Декор», це декоративні панелі з нержавіючої сталі.

98

14.50 Далі представник «Сталекс» Володимир Мельник розповідає, що унікальність їх компанії полягає в тому, що вона самостійно імпортує сировину з Європи, - це перевага над конкурентами.

Ще сумна статистика - 60-70 відсотків українців використовує шифер в будівництві, він екологічно шкідливий. Є заміна - металочерепиця. Цим зацікавлює присутніх.

97

15.02 Євген Тельніков («Сушка») інтелігентно, науково, обґрунтовано розповідає про продукцію фірми. Звернув увагу на виробництво калорифера для будівельного сектора.

96

15.12 Наостанок Директор департаменту економіки та інвестицій Вінницької міської ради Віталій Погосян дав ексклюзивне інтерв'ю Головному будівельному порталу.

95

15.30 Іван Салій відзначає, що потрібно боротися з «комплексом меншовартості» в будівельному секторі, адже українське виробництво - потужне, інноваційне і якісне. Він порівнює два таких різних міста, розповідає про особливий колорит в Бердичеві і про свої враження від вінницького будівельного «буму».

94

15.47 Учасники туру дуже стомлені. Попереду - довга дорога до Одеси.

16.30. Делегація прибуває в готель, потрібно добре відпочити, адже завтра - важливі зустрічі і насичена бізнес-програма.

 

2 ДЕНЬ 19.09.2017

9. 00 Дорога до Одеської мерії. В автобусі Іван Салій налаштовує учасників туру на продуктивну роботу, адже Одеса - особливе місто, де потрібен особливий підхід.

 

ОДЕСЬКА МІСЬКА РАДА

9.51 Делегація виробників будматеріалів фотографується перед мерією. Свіже морське повітря, тепла погода і чудовий настрій. Попереду - важлива зустріч.

93

10.00 Зустрічає виробників будматеріалів Заступник одеського міського голови Петро Рябоконь.

92

91

 10.05 Іван Салій відзначає про важливість підтримки вітчизняного продукту.

90

10.15 Генеральний директор ЮТМК Юрій Степанов презентував зразки декоративних нержавіючих панелей, якими можна облицьовувати галереї, холи, вокзали та інші об'єкти.
«Наприклад, в Дубаї та Сінгапурі всі ліфти в готелях виконані з нержавіючої сталі. Хотілося б, щоб і у нас зустрічався такий декор», - зазначає він. Ціна продукту - 35 доларів за квадрат.

89

10.22 Представник компанії «Сілтек» («Промислово-будівельна група« Ковальська») зробив акцент на тому, що вони можуть робити будь-яку геометрію плит. «Вкладаються гроші в розвиток, в технології. Є відмінність, в Одесі цього немає, - можливість на заводі випускати суміш не в мішках, а в мобільному механізованому обладнанні, і всі роботи по стягуванню, штукатурці, проклейці можна робити механізованим способом.

Перевага даного способу в тому, що неможливо вкрасти будматеріали, адже вони знаходяться в герметичній ємності. А також це обладнання здешевлює будівництво: немає витрат на фасування, немає сміття - а значить не потрібно витрачати сили, час і гроші на його вивезення.

88

 87

10.27 Розповідає представник компанії «Глас Трьош» (компанія, якій більше ста років): «Займаємося переробкою скла, виготовленням склопакетів. У нас п'ять заводів в Україні. Наші матеріали пройшли швейцарські тестування. Стикаємося з тим, що забудовник має низьке уявлення про те, що таке скло. Це досить унікальний матеріал, скло може бути міцним, практично, як стіна. Може захищати від втрати тепла, від перенагрівання приміщень».

«Ми по-іншому ставимося до скла. Робимо капремонт нової мерії, де зі склом обходимося, як з матеріалом не тільки віконним, у нас перегородки всі скляні, двері також. Саму функцію прозорості офісів, візуалізацію, можна забезпечити тільки склом», - робить ремарку Петро Рябоконь.

«В Україні створили стереотип, що вікно - це профіль. А що буде зі склопакетом ніхто не думає, хоча 90% конструкції - це скло », - закінчує свій виступ і додає, - у нас є своє представництво в Одесі».

10.29 Представник «Голден Тайл» (офіційний дистриб'ютор Харківського плиткового заводу) зазначає, що використання власної сировини - гарантія стабільності якості продукції.

«На наших глинах працює по 200 заводів в Італії та Іспанії, а в Україні усього 4 заводи. Одесити повинні знати, що у нас є гідний вітчизняний виробник», - додає Іван Салій.

86

10.32 Виконавчий директор Асоціації виробників пінопласту Олена Шевчук розповідає, що пінопласт - це продукт, який за розумну ціну дозволяє утеплити будинок, знизити енергоспоживання.

«Тільки при утепленні будинку економія може досягати 30-35%, а при комплексній модернізації - до 50%. Ми звертаємо увагу на те, що мінімальна товщина, яку рекомендують для досягнення нормативних значень, - 10 см. Три-п'ять сантиметрів - це кам'яний вік. В Європі вже використовують 18 см. І це - стандарт. На майбутнє прогнозують 30 см», - зазначає вона.

85

10.39 Наостанок Петро Рябоконь коротко розповідає про те, як забудовується Одеса: «Будівельний бум підстьобнула ситуація з Кримом. Раніше у нас не було жодного серйозного європейського отел'єра, а зараз - кілька. Активно відкриваються різні моли. Місця в Одесі замало, адже для таких об'єктів потрібна серйозна парковка, тому переважно відкриваються за містом. Житлове будівництво: це приблизно 400 метрів в рік».

Учасники Всеукраїнської спілки виробників будматеріалів сподіваються на співпрацю, адже їх товари - унікальні і дадуть фору багатьом європейським аналогам.

84

83

10.45 Петро Рябоконь в ексклюзивному інтерв'ю Головному будівельному порталу розповів докладніше про ситуацію в будівельній галузі. 

81

 

ОДЕСЬКА ДЕРЖАВНА АКАДЕМІЯ
БУДІВНИЦТВА ТА АРХІТЕКТУРИ

11.20 Наступна зупинка - Одеська державна академія будівництва та архітектури. Традиційно - фотографія перед будівлею.

12.00 Делегацію виробників будматеріалів зустрічає проректор академії Олег Попов і провідні професори.

80

Тема пріоритетності енергозбереження була основною в презентаціях учасників Спілки.

12.15 Іван Салій, як завжди, дуже красномовно починає свій виступ, відчувається, що розбудову сильної незалежної держави, орієнтованої на власне виробництво, - тема, яка йому болить.

У сьогоднішньому виступі, зокрема, зазначає, що у нас до сих пір поширений міф про те, що Україна повинна бути аграрною державою. «В успішній Європі аграрний сектор займає всього 3%, а у нас всі 11%», - розповідає він.

79 78

12.27 Представляє свій продукт Асоціація виробників пінопласту.

77

12.27 Виступ компаній «Сонанти» і «Валькірія».

76

 75

12.59 Далі слово представнику промислово-будівельної групи «Ковальська».

73

13.10 Представник компанії «Дайвер» Любов Дудник, як завжди, підкорила присутніх своєю презентацією.

72

13.21 Виступає генеральний директор ЮТМК Юрій Степанов і директор з маркетингу «Сталекс» Володимир Мельник.

71

70

13.50 Далі презентація заступника директора з наукових питань компанії «Сушка» Євгена Тельнікова.

69

14.10 Підсумував сьогоднішній виступ керівник проекту міжнародної виставки World Build Kyiv Юрій Бойко. Він також розповів про послугу "Бізнес контакт", мета якої сприяти організації зустрічей учасників будівельного ринку з найбільш цінними потенційними клієнтами під час роботи виставки.

68

 67

14.30 Проректор академії Олег Попов відповідає на питання Головного будівельного порталу. Як викладачі вузу відривають студентів від планшетів, де і як проходять практику молоді спеціалісти та яким чином навчальний заклад співпрацює з українськими виробниками будматеріалів.

66

Хто був в Одесі і не бачив моря, той даремно прожив день. Так вирішили учасники бізнес туру і ринули на пляж. Море - тепле, такий же у всіх і настрій. Ці моменти безцінні, адже в такій неформальній обстановці можна краще поспілкуватися.

65

Місто, мовляв, не вщухає, робочий інструмент будівельників навіть вночі чути. Це - Одеса. Місто, яке ти можеш не впізнати, особливо коли не був тут років п'ять. Це - Одеса. Місто, де із кожного куточкупильним оком дивляться на тебе багатоповерхівки. Це - Одеса. Місто, в якому можна Проводити екскурсії по будівельних об'єктах і показувати який різноманітний світ будівельних матеріалів. Це - Одеса. Сучасне місто, до котрого треба звикнути, адже у нього особливий характер: трохи зухвалий і норовливий.

 

3 ДЕНЬ 20.09.2017

XIII УКРАЇНСЬКИЙ МУНІЦИПАЛЬНИЙ ФОРУМ

8.30 Делегація виробників будматеріалів відкриває міні-виставку на XIII муніципальному форумі. Місця нам виділили трохи, але нічого - в тісноті, та без образ.

64

8.40. Ось вона, наша продукція. Вітчизняний виробників найкращий.

63

8.50. Іван Салій та заступник директора Асоціації міст України Валерій Баранов.

62

9.00. Починається форум. Всі фотографуються і швидко займають місця. Попереду - кілька годин доповідей.

61

9.10. Голова Державного агентства з енергоефективності та енергозбереження України Сергій Савчук, виконавчий директор Асоціації міст України Олександр Слобожан, віце-президент Всеукраїнської ради голів ОСББ Роман Бондарук та експерт з енергоефективності Юлія Пушко.

60

10.00 Продовження.

"59

58

11.00. Поки всі розбіглися за кавою, ми активно беремо інтерв'ю.

57 56

12.00. Рукостискання і розмови.

55

 54

13.00 Мер міста Городня Чернігівської області Андрій Богдан розповідає про свої враження від форуму. Він також зазначає, що йому дуже сподобалася виставка виробників будматеріалів: хоч мало, але - результативно.

53

 

 ЧОРНОМОРСЬК

14. 20. Приїхали до Чорноморську.

52

14. 30. Затишна бесіда. Керуючий справами виконкому Чорноморського міськради Ігор Лубківський захоплююче розповідає про місто. Всі уважно слухають. "Треба було замість Одеси їхати до вас. Тут цікавіше", - говорять учасники туру.

51

50

15.15 Наталія Гришко, Іван Салій та Марина Коротка.

48

15.20. Час йти купатися.

47

17.00. Після водних процедур всі направляються до пам'ятки Чорноморська - величезні сходи, рідня Потьомкінських сходів. Вони трохи коротші - 155 сходинок проти 192 в Одесі.

46

17.10 Фото на пам'ять. Краще моря може бути тільки ... море.

45

 44

15.30. Вишиванка, море. І, звичайно, незрівнянна Любов Степанівна ("Дайвер").

43

 42

 19. 00. Чорноморськ, ми тебе любимо! Всі в гарному настрої відправляються в наступне місто за планом - Ізмаїл.

41

 

4 ДЕНЬ 21.09.2017

 ІЗМАЇЛЬСКА МІСЬКА РАДА

9.40 Через день Ізмаїл святкує день міста, тому кипить підготовча робота: ремонтують центральний вхід до мерії, прибирають вулиці, наводять повний марафет ....

40

 39

 38

9.50 Підготовка до зустрічі з представниками міста.

37

10.00 Заступник міського голови Ізмаїла Сергій Баткілін і Іван Салій.

36

Сергій Батлікін коротко описує роботу мера: «Йде Андрій В'ячеславович по місту, бачить неправильно покладений асфальт. І каже коротко «перекласти». Також описує співпрацю з сусідніми містами та з Румунією.

«Потрібно брати Європу нашими будматеріалами», - каже Іван Салій, відзначаючи якість і гарну репутацію українського продукту.

10.05 Сергій Баткілін розповідає про ті будівельні проекти, які вже здійснюються в місті. Зокрема, зазначає, що одне з важливих завдань для влади - поліпшити роботу портів. «Місто і підприємці роблять все, щоб Ізмаїл був красивим містом», - говорить він.

35

 34

10.35 Виступають представники Спілки виробників будматеріалів. На презентації присутні міські архітектори, тому йде продуктивний діалог.

33  32 

31 30 

29 28 

27 26 

11.52 Наостанок Іван Салій дарує книгу меру Ізмаїла Андрію Абрамченку і першому заступнику Родіону Абашеву.

25

12.30 Головному будівельному порталу Заступник міського голови Ізмаїлу Сергій Баткілін розповідає про те, чим знамените місто, які проблеми і перспективи його розвитку.

24 

 

ІЗМАЇЛЬСКИЙ ІСТОРИЧНИЙ МУЗЕЙ
ІМ. О.В СУВОРОВА

13.10 Наступна зупинка - Історичний музей О. Суворова. Дуже швидка екскурсія. Флешмоб під назвою «Дізнатися багато цікавого про Суворова за 20 хвилин».

23 22 

21

13.50 Серце Ізмаїла - фортеця, яка існувала в XVI-XIX ст. на березі Дунаю. 

20 

19 18

 

 ВИНОРОБНЯ «КОЛОНІСТ»

16.00 Команда виробників будматеріалів закінчує свій бізнес тур на позитивній ноті. Екскурсія на виноробню «Колоніст». Фото біля входу.

 

17

16.15 Виноробня «Колоніст» - оазис для тих, хто хоче втекти у відокремлене місце, подалі від суєти. Що важливо, сюди із задоволенням приїжджають іноземні гості.

16

16.20 Головний технолог «Колоніст» Лідія Антонівна починає пізнавальну розповідь про технології приготування вина: «Це - дитя, яке вимагає уваги, турботи і любові».

15

16.50 Ось він, трудомісткий і делікатний процес.

14

16.30 Іван Миколайович перевіряє якість винограду і груш.

12

13 

 

16.40 Красень виноград наливається осіннім сонцем.

 

11

18.00 Дегустація вин - це мистецтво. Без перебільшення.

10

19.00 Харизматичний господар виноробні Іван Плачков в оточенні уважних слухачів. «У пляшці вина більше філософії, ніж у всіх книгах», - цитує фразу Луї Пастера.

9 

8 

7

 19.30. Плачков залишає свій автограф на пляшках вина. Охочих - багато.

6

21.00 "Недобре, коли людина залишається сама з собою, а особливо, коли вона працює одна; якщо вона хоче чогось досягти, їй потрібні участь і моральна підтримка". Гете.

Команда виробників будматеріалів довела, що спільна акумуляція сил творить дива!

5

 

5 ДЕНЬ

Бізнес тур виробників будматеріалів закінчився. Іван Салій дякує всім за участь.

Особлива подяка за терпіння і важку працю водієві та його дружині.

4

 3

По дорозі додому сталася неприємність: у автобуса лопнула трубка для подачі палива. Спасибі нашим українським дорогам! Але водій проявив дивовижну кмітливість, все полагодив, і далі доїхали без пригод.

2

Джерело: Головний будівельний портал України Build Portal
Фото: Прес-служба Головного будівельного порталу України Build Portal 

Всеукраїнська спілка виробників будматеріалів

03037, м. Київ, а/с 75, e-mail: info@ avbmv.com.ua, spilkavb@ gmail.com, тел. +38044 245-48-39