Друк

21-24 березня Весняний будівельний форум м.Львів

on .

headerЗа роки діяльності товариством ПрАТ "Гал-ЕКСПО проведено понад 330 виставкових заходів у Львові, в Україні та за кордоном. Лише за власною програмою у Львові ПрАТ "Гал-ЕКСПО» провело більше 250 міжнародних виставок, в яких взяли участь близько 14,000 українських та зарубіжних підприємств та фірм з 50 країн світу. В 2016 році було проведено 17 тематичних виставок програми "Галицькі експозиції". В цих виставках взяли участь 1000 експонентів з усіх регіонів України, а також фірми з 12 країн світу. Кількість відвідувачів сягнула поза 70,000.

З метою створення единого унікального майданчика для професіоналів у сфері будівництва, створення найкращих умов для потенційного покупця, ПрАТ «Гал-ЕКСПО» запрошує до участі у Весняному Будівельному Форумі, який поєднує в собі XXXV Міжнародну спеціалізовану виставку «Буд-ЕКСПО», XII Спеціалізовану виставку «Вікна.Двері.Дах», який відбудеться 21-24 березня 2017 року у новому приміщенні ВЦ «Південний-ЕКСПО».

Весняний Будівельний Форум - найбільша будівельна подія Західного регіону, яка традиційно збирає понад 100 виробничих та торгових компаній з України та європейських країн, які ставлять собі за мету продемонструвати широкий асортимент будівельних та оздоблювальних матеріалів, ознайомити відвідувачів з сучасними технологіями та обладнанням для будівельної промисловості, розорбками віконного ринку, новинками лакофарбової продукції, покрівельних, гідроізоляційних та теплоізоляційних матеріалів, енергозберігаючих технологій.

ПрАТ «Гал-ЕКСПО» запрошує долучитися до організації тематичних заходів в рамках Весняного Будівельного Форуму на партнерських засадах та Учасників Спілки продемонструвати свої досягення та новітні розробки в будівельній галузі.

ПЕРЕГЛЯНУТИ УМОВИ УЧАСТІ

Всеукраїнська спілка виробників будматеріалів

03037, м. Київ, а/с 75, e-mail: info@ avbmv.com.ua, spilkavb@ gmail.com, тел. +38044 245-48-39